Testo 160 E Wifi záznamník dát s 2 konektormi pre sondy (teplota, vlhkosť, lux, alebo lux a UV žiarenie)

Kód: 0572 2022
1 hodnotenie
Značka: Testo
227 € 272,40 € vrátane DPH
Skladom

Testo 160 E je súčasťou série záznamníkov dát Testo 160, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre zvláštne požiadavky v múzeách. Rozmanitými možnosťami kombinácii integrovaných senzorov a sond je možné optimálne sledovať každú situáciu výstavy cez skladovanie až po prepravu objektov umeleckej zbierky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Testo 160 E je súčasťou série záznamníkov dát Testo 160, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre zvláštne požiadavky v múzeách. Rozmanitými možnosťami kombinácii integrovaných senzorov a sond je možné optimálne sledovať každú situáciu výstavy cez skladovanie až po prepravu objektov umeleckej zbierky.

Obsluha a programovanie záznamníkov je jednoduché a vykonáva sa priamo cez Testo-Cloud.

Sledovanie teploty, vlhkosti vzduchu, intenzity osvetlenia a UV žiarenia pomocou rádiového záznamníku dát Testo 160 E
Rádiový záznamník dát Testo 160 E s jednoduchým ovládaním sa ideálne hodí pre Vaše požiadavky na sledovanie klimatických podmienok. Ponúka 2 možnosti pripojenia pre sondy teploty a vlhkosti sondu Lux na meranie intenzity osvetlenia, alebo Lux a UV žiarenie (sondy sú voliteľné príslušenstvo na dokúpenie).

Namerané dáta sa ukladajú zo záznamníkov cez WLAN (Wifi) sieť priamo do Testo-Cloud. Pri prekročení hraničnej hodnoty ste vďaka funkcii alarmu ihneď upozornení e-mailom, alebo (voliteľné) SMS správou. S Vašim smartfónom s internetom, s tabletom, alebo počítačom máte kedykoľvek a kdekoľvek prístup ku všetkým nameraným hodnotám a analytickým funkciám.

Rádiový záznamník dát Testo 160 E - prispôsobiteľný a nenápadný
Testo 160 E sa dá vďaka svojim malým rozmerom (64 x 76 x 22 mm) a jednoduchému dizajnu bez problémov umiestniť na výstave, alebo vo vitríne. V spojení v voliteľnými, individuálne upraviteľným krytom Deco-Cover (viď. príslušenstvo na dokúpenie) sa dá záznamník optimálne prispôsobiť svojmu okoliu a zostane preto veľmi nenápadný. Vaše vystavované predmety tak ostanú stále v popredí.

Perfektné prepojenie - s rádiovým záznamníkom dát Testo 160 E a Testo-Cloud
Testo-Cloud je centrálny prvok obsluhy série záznamníkov dát Testo 160 E. S Testo 160 E uložíte svoje namerané dáta cez existujúcu WLAN sieť do Testo-Cloud. Pomocou Testo-Cloud môžete svoj rádiový záznamník dát konfigurovať, nastavovať hraničné hodnoty pre alarm a analyzovať svoje namerané dáta.

Aby ste mali prístup do Testo-Cloud, musíte sa najprv zaregistrovať na www.museum.saveris.net. Inštalácia systému je jednoduchá a dá sa vykonať buď cez prehliadač, alebo pomocou aplikácie Testo Savers 2 App pre iOS a Android.

Podľa požadovaného rozsahu funkcii máte pri používaní Testo-Cloud na výber medzi bezplatnou verziou Basic a rozsiahlejšou verziou Advanced. Pri verzii Advanced máte možnosť pridať až 10 užívateľov na jeden účet a nastaviť si alarm pomocou SMS pri prekročení hraničnej hodnoty.

Oblasti použitia rádiového záznamníku dát Testo 160 E - múzeum, archív a depozitár
Stále a spoľahlivé meranie teploty a vlhkosti vzduchu, intenzity osvetlenia a UV žiarenia vo vitríne, alebo vo výstavnom priestore. Rádiový záznamník dát sa dá optimálne prispôsobiť Vašim požiadavkám monitorovania vďaka možnosti kombinácie s pripojiteľnými sondami, ktoré si môžete dokúpiť zvlášť. Testo 160 E je možné bez problémov umiestniť aj v malej vitríne, nakoľko je obzvlášť vhodný pre montáž do sokla vitríny. Profesionálny rádiový záznamník dát Testo 160 E je optimalizovaný pre aplikácie týkajúce sa sledovania okolitých podmienok v múzeách, galériách a ostatných výstavných inštitúciach. S jeho pomocou spoľahlivo ochránite Vaše citlivé a cenné exponáty pred poškodením.


Ďalšie výhody a funkcie rádiového záznamníku dát Testo 160 E
Interná pamäť rádiového záznamníku dát je 32 000 nameraných hodnôt a púzdro je chránené podľa normy IP20. Štandardné batérie majú životnosť 12 mesiacov a užívateľ ich môže sám kedykoľvek vymeniť. Alternatívne je možné záznamník prevádzkovať aj bez batérií, pomocou dodávaného USB rozhrania cez sieťový zdroj (voliteľné príslušenstvo na dokúpenie).

Upozornenie:
Pre používanie rádiového záznamníku dát Testo 160 E potrebuje zakúpiť pripojiteľnú sodnu (viď. príslušenstvo na dokúpenie).

Dodávka obsahuje: rádový záznamník dát Testo 160 E, bezplatný prístup do Testo-Cloud (verzia Basic), rozhranie pre USB kábel, nástenný držiak vrátane odblokovacieho zariadenia a lepiacej pásky, etiketa s QR kódom, návod a 4x AAA batérie

Aplikácie:

0572-2165-application-testo-160-probe-coloured-V4_im6c

Sledovanie mikroklímatu vo vitrínach
Spoľahlivé sledovanie okolitých podiemok vo vitríne hraje rozhodujúcu úlohu pri ochrane cenných a citlivých exponátov. Nestabilná mikroklíma vo vitríne môže viesť k poškodeniu objektov. Rádiový záznamník dát zo série Testo 160 rozpozná prekročenie kritických hraničných hodnôt a svvojím alarmom garantuje bezoečnosť Vašich muzeálnych exponátov. Tento malý rádiová záznamník dát môže byť nenápadne umiestnený aj vo vitríne.

 

testo-160-deco-cover-Ia-2000x1500

Ochrana muzeálnych objektov meraním intenzity osvetlenia a klímatu
Nevhodné svetelné pomery a tiež nevyhovujúca priestorová klíma predstavujú veľké nebezpečenstvo pre vystavované objekty. Urýchľujú prirodzené stárnutie, sú príčinou neopraviteľných miktotrhlín, spôsobujú blednutie farieb, alebo ich menia. Zabráňte u exponátov stratám na hodnote a uchovajte kultúrne dedičstvo pomocou rádiového záznamníku dát zo série Testo 160. Použite rádiový záznamník dát na kontrolu vlhkosti, teploty a tiež na kontrolu intenzity osvetlenia a UV žiarenia. Ochránite tak svoje muzeálne objekty pred poškodením vplyvom okolitej klímy a pred zmenami farieb.

 

Technické parametre Testo 160 E
Technické parametre sond viď. jednotlivé sondy v príslušenstve na dokúpenie
Rozmery 76 x 64 x 22 mm
Prevádzdkoáv teplota -10 do +50 °C
Odolnosť IP20
Rýchlosť merania v závislosti na cloudovej licencii; Basic: 15 min (nemenné) / Advanced: od 1 min.do 24 h (flexibilné)
Pripojenie k WLAN

podporované bezdrôtové LAN štandardy: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; možné metódy šifrovania: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP

Výdrž batérie 1.5 roka
Napájací zdroj 4x AAA batéria, alternatívne sieťový zdroj cez USB (k dokúpeniu)
Pamäť 32 000 meraní, súčet všetkých kanálov
Skladovacia teplota -20 do +50 °C
Hmotnosť 96 g

Dodatočné parametre

Kategória: Výber podľa prístroja
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: