Testo

Spoločnosť ProTechnika, s. r. o. je autorizovaným predajcom výrobcu Testo na Slovensku s vlastným showroomom v Bratislave.

Chcete vedieť viac o centrále spoločnosti Testo SE & Co. KGaA?

testo                  60-years-testo-logo-RGB

"Be sure" 
Toto motto je sloganom a kľúčom k úspechu spoločnosti Testo so sídlom v Linzkirchu vo Schwarzwalde. Expert na meraciu techniku s viac ako 300 000 zákazníkmi ročne si získal celosvetovú dôveru vďaka vysoko presným meracím prístrojom a inovatívnym riešeniam správy dát. Produkty Testo pomáhajú šetriť čas a zdroje, chrániť životné prostredie a zdravie ľudí a zároveň zvýšiť kvalitu tovarov a služieb.

Zastúpenie na celom svete
Testo je globálna skupina, ktorá vlastní 32 pobočiek a má viac ako 80 distribútorov na všetkých kontinentoch. Okolo 2500 pracovníkov s dokonalými vedomosťami vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia spoločnosti Testo s vášňou po celom svete. Priemerný nárast o viac ako 10% od svojho založenia v roku 1957 a súčasný obrat viac ako štvrť miliardy eur pôsobivo dokazujú, že oblasť Hochschwarzwald a high-tech systémy je dokonalé spojenie. 

Investície do budúcnosti
Recept spoločnosti Testo na úspech obsahuje nadpriemerné investície do budúcnosti spoločnosti. Asi jedna desatina ročného obratu z celého sveta investuje spoločnosť Testo do výskumu a vývoja, a tým upevňuje svoju pozíciu lídra v oblasti prenosnej a stacionárnej meracie techniky.

Testo je úspech
Vznikol v roku 1957 z malej firmy na výrobu teplomerov a teraz sme globálna spoločnosť a popredný odborník na riešenia a meraciu techniku. Za úspech tejto stratégie, ktorej výsledkom je udržateľný, ziskový rast s dostatkom priestoru pre inovácie, vďačíme mimoriadnemu nasadeniu našich zamestnancov po celom svete. " Prof. Burkart (CEO Testo)
 Testo-Worldwide-2016-SK