Testo

Spoločnosť ProTechnika, s. r. o. je autorizovaným predajcom výrobcu Testo na Slovensku.

Chcete vedieť viac o centrále spoločnosti Testo SE & Co. KGaA?

testo                  60-years-testo-logo-RGB

"Be sure" 
Toto motto je sloganom a kľúčom k úspechu spoločnosti Testo so sídlom v Linzkirchu vo Schwarzwalde. Expert na meraciu techniku s viac ako 300 000 zákazníkmi ročne si získal celosvetovú dôveru vďaka vysoko presným meracím prístrojom a inovatívnym riešeniam správy dát. Produkty Testo pomáhajú šetriť čas a zdroje, chrániť životné prostredie a zdravie ľudí a zároveň zvýšiť kvalitu tovarov a služieb.

Zastúpenie na celom svete
Testo je globálna skupina, ktorá vlastní 32 pobočiek a má viac ako 80 distribútorov na všetkých kontinentoch. Okolo 2500 pracovníkov s dokonalými vedomosťami vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia spoločnosti Testo s vášňou po celom svete. Priemerný nárast o viac ako 10% od svojho založenia v roku 1957 a súčasný obrat viac ako štvrť miliardy eur pôsobivo dokazujú, že oblasť Hochschwarzwald a high-tech systémy je dokonalé spojenie. 

Investície do budúcnosti
Recept spoločnosti Testo na úspech obsahuje nadpriemerné investície do budúcnosti spoločnosti. Asi jedna desatina ročného obratu z celého sveta investuje spoločnosť Testo do výskumu a vývoja, a tým upevňuje svoju pozíciu lídra v oblasti prenosnej a stacionárnej meracie techniky.

Testo je úspech
"Testo je úspech. Vznikol v roku 1957 z malej firmy na výrobu teplomerov a teraz sme globálna spoločnosť a popredný odborník na riešenia a meraciu techniku. Za úspech tejto stratégie, ktorej výsledkom je udržateľný, ziskový rast s dostatkom priestoru pre inovácie, vďačíme mimoriadnemu nasadeniu našich zamestnancov po celom svete. " Prof. Burkart (CEO Testo)
 Testo-Worldwide-2016-SK

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie