Testo 316-Ex Detektor plynu s ochranou Ex

Kód: 0632 0336
Neohodnotené
Značka: Testo
556 € –15 %
testo 316 EX p in iaq 002849
556 € –15 % 470 € 564 € vrátane DPH
Skladom

Detektor úniku plynu Testo 316-Ex Vám pomôže pri vyhľadávaní úniku plynu a vďaka ochrane ATEX sa dá použiť aj v oblastiach s nebezpečenstvom výbuchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detektor úniku plynu Testo 316-Ex Vám pomôže pri vyhľadávaní úniku plynu a vďaka ochrane ATEX sa dá použiť aj v oblastiach s nebezpečenstvom výbuchu. Preukázanie výskytu plynu a lokalizáciu miesta úniku plynu je možné vykonať na plynovodoch a inštaláciách vo vnútornom, aj vonkajšom prostredí.

  • vyhovujúce podľa ATEX (94/9/EG)
  • zobrazenie v ppm a obj. %
  • ohybná meracia sonda pre ťažko prístupné miesta
  • zistiteľné až 3 rôzne druhy plynov: metán, propán a vodík


Keď obyvatelia domu nahlásia prevádzkovateľovi siete, alebo inštalatérovi značný zápach plynu v dome, môže už ísť o explozívnu koncentráciu plynu 
(4–17%). Pri základnej kontrole častí plynovodu z hľadiska tesnosti, príp. lokalizácie miesta úniku, musí inštalatér použiť detektor s ochranou ATEX. V nebezpečnej situácii sa totiž musí zaručiť, aby použitá meracia technika nebola sama príčinou explózie kvôli vlastným, potencionálne zápalným zdrojom. Takúto ochranu ATEX ponúka detektor úniku plynu Testo 316-Ex (vyhovujúce podľa ATEX 94/9/EG). Multifunkčný detektor plynu môžete použiť na vyhľadávanie metánu, propánu a vodíku. Koncentrácia plynov sa meraia polovodičovým senzorom v rozsahu ppm a je zobrazovaná na displeji s rozlíšením 1 ppm. Vďaka ohybnej sonde vykonáte lokalizáciu miesta úniku plynu aj na ťažko dostupných miestach.

Dodávka obsahuje: Testo 316-Ex s ochranou EX, prepravný kufrík, imbusový kľúč, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:

T316-Ex_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie