Testo 868s Termokamera

Kód: 0560 8684
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: Testo
ZADARMOZADARMO 1 455 € –10 %
Testo 868s Termokamera
1 455 € –10 % 1 299 € 1 558,80 € vrátane DPH
Skladom

Termokamera Testo 868s je charakteristická profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Disponuje najlepšou obrazovou kvalitou termo snímok vo svojej triede.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stiahnite si veľké porovnanie termokamier Testo, ktoré Vám uľahčí rozhodovanie.

Termokamera Testo 868s je charakteristická profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Disponuje najlepšou obrazovou kvalitou termo snímok vo svojej triede, integrovanú digitálnu kameru a pôsobivé chytré funkcie. Ochranné púzdro dodávané s termokamerou Vám umožní jednoduchú prepravu všade tam, kde potrebujete.

Termokamera Testo 868s – chytrá a prepojená termografia

  • veľmi dobrá kvalita obrazu - infračervené rozlíšenie 160 x 120 pixelov, s technológiou Testo SuperResolution až 320 x 240 pixelov
  • s aplikáciou Testo Thermography App môžete vytvárať a posielať protokoly z merania priamo na mieste, alebo ich uložiť online
  • zabudovaný digitálny fotoaparát
  • automatická detekcia teplých a studených bodov
  • funkcia Testo ScaleAssist pre porovnateľné termosnímky pri termografii budov
  • funkcia Testo ε-Assist pre automatické zistenie stupňa emisivity


Prepojená termografia - to Vám umožní termokamera Testo 868s. Disponuje tou najlepšou kvalitou snímkov vo svojej triede, zabudovaným digitálnym fotoaparátom. Presvedčí Vás novými, chytrými funkciami. Aplikácia Testo Thermography App bezdrôtovo integruje namerané hodnoty a robí z Vášho telefónu, alebo tabletu druhý displej. Okrem toho môžete pomocou aplikácie obsluhovať kameru a priamo na mieste vytvoriť správu z merania a odoslať ju.

testo ε-Assist
Pre presné termosnímky je dôležité v kamere nastaviť stupeň emisivity (ε) a odrazenú teplotu skúmaného objektu. Táto úloha bola doposiaľ zdĺhavá a vo vzťahu ku odrazenej teplote skôr nepresná. To sa ale s funkciou Testo ε-Assist mení: jednoducho sa na meraný objekt nalepí jedna z dodaných referenčných nálepiek. Termokamera cez zabudovaný digitálny fotoaparát rozpozná, zistí stupeň emisivity a odrazenú teplotu a obe hodnoty automaticky nastaví.

ScaleAssist
Nakoľko sa dá teplotná stupnica a interpretácia farieb termosnímkov individuálne prispôsobovať, je možné, že je napr. teplotné technické chovanie budovy zle interpretované. Funkcia Testo ScaleAssist rieši tento problém tým, že prispôsobuje rozloženie farieb stupnice vnútornej a vonkajšej teplote meraného objektu a tiež ich rozdielu. To zaručuje objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky.

Dodávka obsahuje: Testo 868s s rádiovým modulom WLAN, USB kábel, sieťový zdroj, Li-Ion akumulátor, profesionálny softvér, 3 ks Testo ε nálepka, návod na použitie, skrátený návod, prepravný kufrík a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Porovnanie modelov Testo 865s, 868s, 871s a 872s:

T_865_868_871_872_Porovnanie_1

Technické parametre:

T868_TP_big

Dodatočné parametre

Kategória: Termokamery
Záruka: 2 roky

Termokamery Testo 865 a 868

Termokamery Testo 865, 868, 871 a 872

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: