Testo 868s Termokamera

Kód: 0560 8684
Novinka
Neohodnotené
Značka: Testo
ZADARMOZADARMO 1 714 € –34 %
Testo 868s Termokamera
1 714 € –34 % 1 125 € 1 350 € vrátane DPH
Skladom

Termokamera Testo 868s je charakteristická profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Disponuje najlepšou obrazovou kvalitou termo snímok vo svojej triede.

Detailné informácie

Podrobný popis

Termokamera Testo 868s je charakteristická profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Disponuje najlepšou obrazovou kvalitou termo snímok vo svojej triede, integrovanú digitálnu kameru a pôsobivé chytré funkcie. Ochranné púzdro dodávané s termokamerou Vám umožní jednoduchú prepravu všade tam, kde potrebujete.

Termokamera Testo 868s – chytrá a prepojená termografia

  • veľmi dobrá kvalita obrazu - infračervené rozlíšenie 160 x 120 pixelov, s technológiou Testo SuperResolution až 320 x 240 pixelov
  • s aplikáciou Testo Thermography App môžete vytvárať a posielať protokoly z merania priamo na mieste, alebo ich uložiť online
  • zabudovaný digitálny fotoaparát
  • automatická detekcia teplých a studených bodov
  • funkcia Testo ScaleAssist pre porovnateľné termosnímky pri termografii budov
  • funkcia Testo ε-Assist pre automatické zistenie stupňa emisivity


Prepojená termografia - to Vám umožní termokamera Testo 868s. Disponuje tou najlepšou kvalitou snímkov vo svojej triede, zabudovaným digitálnym fotoaparátom. Presvedčí Vás novými, chytrými funkciami. Aplikácia Testo Thermography App bezdrôtovo integruje namerané hodnoty a robí z Vášho telefónu, alebo tabletu druhý displej. Okrem toho môžete pomocou aplikácie obsluhovať kameru a priamo na mieste vytvoriť správu z merania a odoslať ju.

testo ε-Assist
Pre presné termosnímky je dôležité v kamere nastaviť stupeň emisivity (ε) a odrazenú teplotu skúmaného objektu. Táto úloha bola doposiaľ zdĺhavá a vo vzťahu ku odrazenej teplote skôr nepresná. To sa ale s funkciou Testo ε-Assist mení: jednoducho sa na meraný objekt nalepí jedna z dodaných referenčných nálepiek. Termokamera cez zabudovaný digitálny fotoaparát rozpozná, zistí stupeň emisivity a odrazenú teplotu a obe hodnoty automaticky nastaví.

ScaleAssist
Nakoľko sa dá teplotná stupnica a interpretácia farieb termosnímkov individuálne prispôsobovať, je možné, že je napr. teplotné technické chovanie budovy zle interpretované. Funkcia Testo ScaleAssist rieši tento problém tým, že prispôsobuje rozloženie farieb stupnice vnútornej a vonkajšej teplote meraného objektu a tiež ich rozdielu. To zaručuje objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky.

Dodávka obsahuje: Testo 868s s rádiovým modulom WLAN, USB kábel, sieťový zdroj, Li-Ion akumulátor, profesionálny softvér, 3 ks Testo ε nálepka, návod na použitie, skrátený návod, prepravný kufrík a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Porovnanie modelov Testo 865s, 868s, 871s a 872s:

T_865_868_871_872_Porovnanie_1

Technické parametre:

T868_TP_big

Dodatočné parametre

Kategória: Termokamery
Záruka: 2 roky

Termokamery Testo 865 a 868

Termokamery Testo 865, 868, 871 a 872

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: