Teplotná a vlhkostná sonda

Kód: 0572 2156
Neohodnotené
Značka: Testo
135 € 162 € vrátane DPH
Skladom

Sonda pre nenápadné meranie teploty a vlhkosti v blízkosti vystavených citlivých predmetov, potrebné pripojiť ku záznamníku dát.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nie je vždy možné umiestniť záznamník dát priamo do vnútra vitríny. Malá teplotná a vlhkostná sonda (38 x 16 mm) je veľmi dobre prispôsobená pre meranie teploty a relatívnej vlhkosti vo vitrínach. Záznamník dát je možné diskrétne umiestniť do sokla vitríny.

Štandardne dodávaný prívodný kábel má dĺžku 0,6 m a v prípade potreby je možné dokúpiť predlžovací kábel s dĺžkou až 2,5 m.Káble je možné nadpájať až do dĺžky 10 metrov.

Použitie teplotnej a vlhkostnej sondy
Sonda sa veľmi dobre hodí na použitie v múzeách, galériách, archívoch a iných výstavných inštitúciách. Použite veľmi presnú sondu na meranie teploty a vlhkosti spolu s vodným záznamníkom dát na meranie teploty relatívnej vlhkosti vo vitrínach. V balení je dodávaná aj priechodka s tesniacim O-krúžkom, ktorá umožní použitie bez ovplyvnenia intervalu výmeny vzduchu. Sledujte mikroklímu vo Vašej vitríne pre ochranu exponátov pred poškodením klimatickými vplyvmi.

Inteligentná koncepcia kalibrácie
Sonda ponúka najvyššiu digitálnu istotu merania. Nakoľko sa spracovanie meranej hodnoty odohráva priamo v sonde, nie je kvalita merania ovplyvnená dĺžkou káblu medzi rádiovým Wifi záznamníkom dát a sondou. Sondu je tak možné na kalibráciu zaslať samostatne (bez záznamníku).

Dodávka obsahuje: 1x teplotná a vlhkostná sonda s pripájacím káblom (dĺžka 0,6m) a výstupný protokol z výroby.

Technické parametre
Vlhkostný kapacitný senzor  
Merací rozsah 0 do 100 %rF
Presnosť

±2,0 %rF pri +25,0 °C a 20 do 80 %rF
±3,0 %rF pri +25,0 °C a < 20%rF a > 80 %rF
±1,0 %rF hysteresis
±1,0 %rF / year drift

Teplotný senzor  
Merací rozsah -10 do +50 °C
Presnosť ±0,5 °C

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: