Testo 175 T3 2-kanálový datalogger teploty

Kód: 0572 1753
Neohodnotené
Značka: Testo
246 € 295,20 € vrátane DPH
Skladom

Datalogger teploty Testo 175 T3 je vybavený dvoma konektormi pre externé termočlánkové sondy (typ T, alebo typ K). Datalogger sa tak výborne hodí pre zaznamenávanie teploty na dvoch miestach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Datalogger teploty Testo 175 T3 je vybavený dvoma konektormi pre externé termočlánkové sondy (typ T, alebo typ K). Datalogger sa tak výborne hodí pre zaznamenávanie teploty na dvoch miestach. Je napr. ideálny, keď potrebujete skontrolovať funkčnosť vykurovacieho systému. Záznamník teploty pritom súčasne meria teplotu vykurovacej vetvy a spiatočky. Datalogger sa dá tiež použiť pri kontrole v priemyselnej výrobe, keď je potrebné kontrolovať teplotu procesu na dvoch rôznych miestach.

  • ideálny pre dlhodobé, alebo časté meranie teploty: kapacita pamäti na 1 milión nameraných hodnôt, životnosť batérii až 3 roky
  • Veľmi široký rozsah merania teploty od -50 °C do +1000 °C
  • dodávané vrátane nástenného držiaku
  • vyhodnotenie dát: na výber sú tri varianty softvéru, softvér Basic sa dá stiahnuť bezplatne


Najmodernejšia meracia technika, vysoké zabezpečenie dát
Externé termočlánkové sondy si môžete vybrať z nášho širokého sortimentu sond a dokúpiť si ich ku záznamníku. Vďaka tomu ste flexibilný a sami sa rozhodnete, čo vlastne Váš datalogger musí merať. Ponúkame okrem iných aj povrchovú sondu, sondu okolitého vzduchu a ponornú / vpichovaciu sondu. Merací rozsah a presnosť závisí na zvolenej termočlánkovej sonde. Všeobecne je možné so správnou sodnou merať od -50 °C do +1 000 °C.

Na displeji sú zobrazené aktuálne merané hodnoty, nastavené hraničné hodnoty, prekročenie hraničných hodnôt, hodnoty min. / max. a kapacita batérie. Máte tak kedykoľvek prehľad aj bez pripájania záznamníku k počítaču. Veľká kapacita pamäti až na 1 milión nameraných hodnôt a výdrž batérii až 3 roky umožňujú pri kratšom intervale merania menej časté vyčítanie dataloggeru. Štandardné batérie AAA si môže užívateľ kedykoľvek sám vymeniť. Pri použití dataloggeru teploty Testo 175 T3 sa môžete spoľahnúť na vysoké zabezpečenie dát. Dokonca ani pri vybitej batérii, alebo jej výmene sa namerané dáta nestratia.

Programovanie a vyhodnotenie dataloggeru teploty
Pre naprogramovanie a načítanie Vášho záznamníku teploty a tiež pre vyhodnotenie nameraných dát na počítači máte na výber medzi troma verziami softvéru:

  • Softvér ComSoft Basic - bezplatné stiahnutie - pre rýchle naprogramovanie dataloggeru teploty a jednoduchú analýzu dát
  • Softvér ComSoft Professional - na dokúpenie - ponúka rôzne možnosti detailného vyhodnotenia teploty
  • Softvér ComSoft CFR 21 Part 11 - na dokúpenie - optimálny pre špeciálne požiadavky podľa CFR 21 Part 11 v oblasti liečiv

Pozor: na uvedenie dataloggeru teploty do prevádzky musí byť pripojená minimálne jedna externá termočlánková sonda (voliteľne na dokúpenie). Okrem toho potrebujete USB kábel (voliteľne na dokúpenie) pre naprogramovanie a vyčítanie Vášho dataloggeru. K Vášmu dataloggeru je možné dokúpiť ako sondy, tak aj USB kábel. Pomocou USB káblu (alebo tiež pomocou voliteľnej SD karty) môžete namerané dáta preniesť do počítača.

Dodávka obsahuje: Testo 175 T3 s konektormi pre externé sondy (termočlánky typu T a typu K), nástenný držiak, zámok, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre Testo 175 T3
Pamäť 1.000.000 nameraných hodnôt
Prevádzková teplota -35 … +55 °C
Skladovacia teplota -35 … +55 °C
Rozmery 89 x 53 x 27 mm
Typ sondy / senzoru Typ T (Cu-CuNi), Typ K
Sonda Typ K (NiCr-Ni)  
Merací rozsah -50 … +1000 °C
Presnosť ±0,5 °C (-50 … +70 °C) / ±0,7 % z nam. hodn. (+70,1 … +1000 °C)
Rozlíšenie 0,1 °C
Sonda Typ T (Cu-CuNi)  
Merací rozsah -50 … +400 °C
Presnosť ±0,5 °C (-50 … +70 °C) / ±0,7 % z nam. hodn. (+70,1 … +1000 °C)
Rozlíšenie 0,1 °C
Externé sondy  
Možnost externej sondy Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Záznamníky a dataloggery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: