Testo 174 T Datalogger teploty

Kód: 0572 1560
Neohodnotené
Značka: Testo
64 € 76,80 € vrátane DPH
Skladom

Datalogger teploty Testo 174 T je ideálny na priebežné meranie skladovacej teploty, napríklad potravín, alebo farmaceutických výrobkov. Hodí sa tiež na kontrolu teploty v chladiacich boxoch, alebo mrazákoch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Datalogger teploty Testo 174 T je ideálny na priebežné meranie skladovacej teploty, napríklad potravín, alebo farmaceutických výrobkov. Hodí sa tiež na kontrolu teploty v chladiacich boxoch, alebo mrazákoch. Ak sa Vaša profesia týka potravín, alebo farmaceutických výrobkov, potom viete, že by skladovacia teplota Vášho tovaru nemala byť v žiadnom prípade prekročená. Datalogger teploty Testo 174 T Vám pri zachovávaní predpísanej teplotnej zóny spoľahlivo pomôže. Bezpečne zaznamenáva teplotu a zaručuje kontinuálne snímanie a dokumentáciu meraných dát.

  • pamäť na 16000 nameraných hodnôt teploty, prevádzka z batérii cca. 500 dní
  • vysoké zabezpečenie dát aj pri vybitej batérii
  • vodotesný podľa IP65, v zhode s HACCP a certifikát podľa EN12830
  • vyhodnotenie dát: na výber sú tri varianty softvéru, softvér Basic sa dá stiahnuť bezplatne


Čo dokáže datalogger teploty Testo 174 T
S dataloggerom teploty Testo 174 T môžete uložiť až 16000 nameraných hodnôt. Uložené namerané dáta sa totiž nestratia ani pri vybitej batérii ani pri jej výmene. Tým je zaručené vysoké zabezpečenie dát. Na veľkom displeji ľahko a rýchlo odčítate aktuálne odmeranú teplotu a tiež možné prekročenia hraničných hodnôt. Vysokú persnosť garantuje integrovaný senzor NTC. Jeho veľký merací rozsah od -30 do +70°C a jeho kompaktná konštrukcia robia zo záznamníku teploty Testo 174 kompetentného pomocníka pre takmer každé zaznamenávanie teploty.

Záznamník teploty Testo 174 T spĺňa požiadavky EN12830, je v zhode s HACCP, má certifikát HACCP International a tým je maximálne vhodný pre meranie teploty v oblasti potravinárstva (napr. na meranie skladovacej teploty). Veľmi praktické: záznamník je podľa triedy krytia IP65 chránený proti striekajúcej a prúdiacej vode. Preto môže zostať pri čistení skladovacích hál na mieste merania. Datalogger teploty je vhodný aj na kontrolu teploty v chladiacich boxoch a mrazákoch, nakoľko dokáže merať až do teploty -30°C.

Programovanie a vyhodnotenie dataloggeru teploty
Pre naprogramovanie a načítanie Vášho záznamníku teploty a tiež pre vyhodnotenie nameraných dát na počítači máte na výber medzi troma verziami softvéru:

  • Softvér ComSoft Basic - bezplatné stiahnutie - pre rýchle naprogramovanie dataloggeru teploty a jednoduchú analýzu dát
  • Softvér ComSoft Professional - na dokúpenie - ponúka rôzne možnosti detailného vyhodnotenia teploty
  • Softvér ComSoft CFR 21 Part 11 - na dokúpenie - optimálny pre špeciálne požiadavky podľa CFR 21 Part 11 v oblasti liečiv

Na naprogramovanie a načítanie dát z dataloggeru potrebujete USB rozhranie (voliteľné príslušenstvo na dokúpenie).

Dodávka obsahuje: Testo 174 T datalogger teploty, nástenný držiak, batérie (2x CR2032 Lithium) a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre Testo 174 T
Typ batérie 2 lithiové batérie (CR2032)
Pamäť 16.000 nameraných hodnôt
Prevádzková teplota -30 … +70 °C
Skladovacia teplota -40 … +70 °C
Rozmery 60 x 38 x 18,5 mm
Typ sondy / senzoru NTC
NTC sonda  
Merací rozsah -30 … +70 °C
Presnosť ±0,5 °C (-30 … +70 °C)
Rozlíšenie 0,1 °C
Externé sondy  
Možnost externej sondy Nie

Dodatočné parametre

Kategória: Záznamníky a dataloggery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: