Testo 174 H Datalogger teploty a vlhkosti Sada

Kód: 0572 0566
Neohodnotené
182 € 218,40 € vrátane DPH
Skladom
  • Pamäť pre 16 000 nameraných hodnôt teploty a vlhkosti

  • Spoľahlivé merania vďaka dlhodobo stabilnému vlhkostnému senzoru

  • Jednoduché vyhodnotenie dát na počítači pomocou vhodného softvéru (sú ponúkané tri verzie softvéru, softvér Basic je zdarma na stiahnutie)

  • Výhoda sady: súčasťou dodávky je USB rozhranie na prenos dát do počítača

Datalogger teploty a vlhkosti vzduchu testo 174H je Váš malý a praktický, ale aj spoľahlivý partner pri sledovaní klímy. V sklade, múzeu, archíve, kancelárii alebo nájomnom dome, datalogger s istotou zaznamenáva teplotu a vlhkosť vzduchu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ste poverený skladovaním alebo uchovávaním predmetov citlivých na klímu (potraviny, lieky, archiválie, objekty múzeí, kovové súčasti náchylné na napadnutie koróziou, atď.)? Alebo by ste chceli kontrolovať klímu budovy, napríklad na preverenie spôsobu vetrania Vašimi nájomníkmi? Potom môže byť priebežné meranie a zaznamenávanie teploty a vlhkosti vzduchu pre Vás veľmi užitočné. Pri takomto zadaní meraní získate od dataloggeru teploty a vlhkosti vzduchu testo 174H kompetentnú podporu. Hoci je malý rozmerom, poskytuje obrovské výsledky (merania).

a displeji dataloggeru sa dajú odčítať aktuálne merané hodnoty a tiež možné narušenia hraničných hodnôt.  Pamäť môže bezpečne ukladať celkom až 16 000 nameraných hodnôt.  Uložené namerané dáta sa nestratia dokonca ani pri vybitej batérii.

Datalogger testo 174H je vybavený internými senzormi, ktoré merajú teplotu a vlhkosť vzduchu. U vlhkostného senzoru sa jedná o dlhodobo stabilný kapacitný vlhkostný senzor Testo, ktorý pracuje pri meraní vlhkosti vzduchu s presnosťou ± 3% rv. Interný teplotný senzor NTC je s presnosťou ± 0.5 ° C veľmi precízny a pokryje merací rozsah od -20 do +70 ° C.

Veľmi praktické: datalogger je prevádzkovaný so štandardnými batériami (2x CR 2032), ktoré si užívateľ môže kedykoľvek sám vymeniť.

 

Naprogramovanie a vyčítanie Vášho dataloggeru a tiež vyhodnotenie nameraných dát na počítači funguje za pomocou softvéru. Máte na výber medzi troma variantmi softvéru:

  • Softvér ComSoft Basic - zadarmo na stiahnutie - pre rýchle naprogramovanie dataloggeru a jednoduchú analýzu dát
  • Softvér ComSoft Professional - voliteľne na objednanie - ponúka rôzne možnosti detailného vyhodnotenia teploty a vlhkosti vzduchu
  • Softvér ComSoft CFR 21 Part 11 - voliteľne na objednanie - optimálne pre špeciálne požiadavky podľa CFR 21 Part 11 vo farmácii

 

Obsah dodávky:
Datalogger teploty a vlhkosti vzduchu testo 174H sada vrátane rozhrania USB pre naprogramovanie a vyčítanie dataloggeru, nástenný držiak, batérie (2 x CR 2032 Lithium) a výstupný protokol z výroby.

 

Technické údaje
Pamäť 16.000 Naměřených hodnot
Typ sondy/senzora NTC,Kapacitní vlhkostní senzor
Prevádzková teplota -20 … +70 °C
Skladovacia teplota -40 … +70 °C
Typ batérie 2 lithiové baterie (CR2032)
Typ batérie 2 lithiové baterie (CR2032)
Rozmery 60 x 38 x 18,5 mm
Rozmery 60 x 38 x 18,5 mm
Externé sondy
Možnost externej sondy Ne
Kapacitný vlhkostný senzor
Merací rozsah 0 … 100 % rv
Presnosť ±3 % rv (2 … 98 % rv)
±0.03 % rv/K
Rozlíšenie 0.1 % rv
NTC sonda
Merací rozsah -20 … +70 °C
Presnosť ±0.5 °C (-20 … +70 °C)
Rozlíšenie 0.1 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: