Testo 871s Termokamera

Kód: 0560 8716
Novinka
2 hodnotenia
Značka: Testo
2 282 € 2 738,40 € vrátane DPH
Skladom

Termokamera Testo 871s kombinuje infračervený senzor s vysokým rozlíšením s profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Rozlíšenie 240 x 180 pixelov, pomocou Testo SuperResolution technológie až 480 x 360 pixelov. Možnosť prepojenia s ďalšími výrobkami Testo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stiahnite si veľké porovnanie termokamier Testo, ktoré Vám uľahčí rozhodovanie.

Termokamera Testo 871s kombinuje infračervený senzor s vysokým rozlíšením s profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Vysoko kvalitný detektor, integrovaná digitálna kamera a pôsobivé chytré funkcie. Vďaka bezplatnej aplikácii Testo Thermography App ponúka Testo 871 smart riešenie termografie a spĺňa aj priemyselné požiadavky.

Termokamera Testo 871s – chytrá termografia spĺňajúca profesionálne požiadavky

  • infračervené rozlíšenie 240 x 180 pixelov, s technológiou Testo SuperResolution až 480 x 360 pixelov
  • teplotná citlivosť 90 mK
  • zabudovaný digitálny fotoaparát
  • s aplikáciou Testo Thermography App môžete vytvárať a posielať protokoly z merania priamo na mieste, alebo ich uložiť online
  • bezdrôtový prenos nameraných hodnôt z kliešťového multimetru Testo 770-3 a vlhkomeru Testo 605i
  • inovatívne funkcie Testo ScaleAssist a Testo ε-Assist


Termokamera Testo 871s ponúka veľmi kvalitný detektor s rozlíšením 240 x 180 pixelov (480 x 360 pixelov s Testo SuperResolution), prepojenie cez aplikáciu Testo Thermography App a tiež inovačné funkcie Testo ScaleAssist a Testo ε-Assist, ktoré umožňujú objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky. Termokamera naviac bezdrôtovo integruje namerané hodnoty z kliešťového multimetru Testo 770-3 a tiež z teplomeru / vlhkomeru Testo 605i (oba voliteľné príslušenstvo na dokúpenie) pre ešte výpovednejšie termosnímky. Aplikácia Testo Thermography App bezdrôtovo integruje namerané hodnoty a robí z Vášho telefónu, alebo tabletu druhý displej. Okrem toho môžete pomocou aplikácie obsluhovať kameru a priamo na mieste vytvoriť správu z merania a odoslať ju.

testo ε-Assist
Pre presné termosnímky je dôležité v kamere nastaviť stupeň emisivity (ε) a odrazenú teplotu skúmaného objektu. Táto úloha bola doposiaľ zdĺhavá a vo vzťahu ku odrazenej teplote skôr nepresná. To sa ale s funkciou Testo ε-Assist mení: jednoducho sa na meraný objekt nalepí jedna z dodaných referenčných nálepiek. Termokamera cez zabudovaný digitálny fotoaparát rozpozná, zistí stupeň emisivity a odrazenú teplotu a obe hodnoty automaticky nastaví.

ScaleAssist
Nakoľko sa dá teplotná stupnica a interpretácia farieb termosnímok individuálne prispôsobovať, je možné, že je napr. teplotné technické chovanie budovy zle interpretované. Funkcia Testo ScaleAssist rieši tento problém tým, že prispôsobuje rozloženie farieb stupnice vnútornej a vonkajšej teplote meraného objektu a tiež ich rozdielu. To zaručuje objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky.

Dodávka obsahuje: Testo 871s s rádiovým modulom Bluetooht / WLAN, USB kábel, sieťový zdroj, Li-Ion akumulátor, profesionálny softvér, 3 ks Testo ε-Marker, návod na použitie, skrátený návod, prepravný kufrík a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Porovnanie modelov Testo 865s, 868s, 871s a 872s:

T_865_868_871_872_Porovnanie_1

Technické parametre:

T871_TP_big

Dodatočné parametre

Kategória: Výber podľa prístroja
Záruka: 2 roky

Termokamery Testo 865s, 868s, 871s a 872s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: