testo 606-2 - vlhkomer pre meranie vlhkosti vzduchu a materiálov

Kód: 0560 6062
Neohodnotené
Značka: Testo
194 € 232,80 € vrátane DPH
Skladom
  • Meranie vlhkosti dreva a materiálov vpichovacími ihlami

  • Kontrola skladovacieho a vysušovacieho prostredia meraním vlhkosti a teploty vzduchu

  • Vyhľadanie a prevencia problémov: výpočet rosného bodu a teploty mokrého teplomeru

  • Jednoduchá obsluha a podsvietený displej

S vlhkomerom testo 606-2 zistíte vlhkosť dreva a stavebných materiálov - ale aj okolité podmienky. Môžete tak rovnako jednoducho kontrolovať podmienky skladovania a vysušovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis produktu

Testo 606-2 meria presne vlhkosť materiálu rôznych druhov dreva a stavebných materiálov. V porovnaní s vlhkomerom testo 606-1 meria navyše vlhkosť a teplotu vzduchu. Okrem toho vypočítava rosný bod a teplotu mokrého teplomeru.

Môžete tak napríklad pri skladovaní dreva merať nielen vlhkosť dreva, ale aj súčasne posudzovať podmienky skladovania. Úplne ľahko zistíte, či je skladovacie prostredie správne zaregulované alebo či sa odporúčajú zmeny podmienok skladovania.

Krivky pre vlhkosť dreva a stavebných materiálov pre presné výsledky merania

testo 606-2 pomocou vpichu dvoma elektródami spoľahlivo sníma vlhkosť dreva a stavebných materiálov. Pomocou kriviek materiálov môže prístroj zobrazovať vlhkosť materiálov priamo v hmotnostných percentách vztiahnutých na sušinu (hmotnosť sušiny). Vo vlhkomeri testo 606-2 sú uložené nasledujúce krivky:
  • Pre presné meranie vlhkosti dreva: buk, smrek, smrekovec, dub, borovica a javor
  • Pre vyhľadanie mokrých miest pri stavebných materiáloch: cementový poter, betón, sadra, anhydritový poter, cementová malta, vápenná malta a tehla

Vlhkomer testo 606-2: vhodný, praktický, profesionálny

Vlhkomer testo 606-2 Vám rôznymi charakteristikami uľahčí prácu pri meraní: vďaka funkcii Hold a podsvietenému displeju môžete namerané hodnoty (napríklad vlhkosť dreva) pohodlne odčítať. Násuvná ochranná krytka a puzdro na opasok zaisťujú bezpečné uloženie, pútko na ruku slúži na zabezpečenie pri meraní.

 

Rozsah dodávky

Obsah dodávky:
Vlhkomer testo 606-2 vrátane ochrannej krytky, puzdra na opasok, výstupného protokolu s výroby a batérií.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: