Testo 872s Termokamera

Kód: 0560 8725
3 hodnotenia
Značka: Testo
3 348 € 4 017,60 € vrátane DPH
Skladom

Termokamera Testo 872s poskytuje najlepšie vybavenie pre profesionálnu prácu v priemysle a stavebníctve. Termosnímkovanie je vykonávané presne, rýchlo, spoľahlivo a smart s najlepšou možnou kvalitou obrazu a invovatívnymi funkciami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stiahnite si veľké porovnanie termokamier Testo, ktoré Vám uľahčí rozhodovanie.

Termokamera Testo 872s poskytuje najlepšie vybavenie pre profesionálnu prácu v priemysle a stavebníctve. Termosnímkovanie je vykonávané presne, rýchlo, spoľahlivo a smart s najlepšou možnou kvalitou obrazu a invovatívnymi funkciami. Ochranné púzdro dodávané s termokamerou Vám umožní jednoduchú prepravu všade tam, kde potrebujete.

Termokamera testo 872s – chytrá termografia  s veľmi vysokou kvalitou obrazu.

  • infračervené rozlíšenie 320 x 240 pixelov, s technológiou Testo SuperResolution až 640 x 480 pixelov
  • teplotniá citlivosť 60 mK
  • zabudovaný digitálny fotoaparát a laserový zameriavač
  • s aplikáciou Testo Thermography App môžete vytvárať a posielať protokoly z merania priamo na mieste, alebo ich uložiť online
  • bezdrôtový prenos nameraných hodnôt z kliešťového multimetru Testo 770-3 a vlhkomeru Testo 605i
  • inovatívne funkcie Testo ScaleAssist a Testo ε-Assist


Termokamera Testo 872s Vás presvedčí rozlíšením až 320 x 240 pixelov (640 x 480 pixelov s Testo SuperResolution), veľmi dobrou tepelnou citlivosťou, mnohými inovatívnymi funkciami, pripojením ku smartfónu pomocou aplikácie Testo Thermography App a najlepším pomerom výkonu a ceny vo svojej triede. Termokamera naviac bezdrôtovo integruje namerané hodnoty z kliešťového multimetru Testo 770-3 a tiež z teplomeru / vlhkomeru Testo 605i (oba voliteľné príslušenstvo na dokúpenie) pre ešte výpovednejšie termosnímky.

testo ε-Assist
Pre presné termosnímky je dôležité v kamere nastaviť stupeň emisivity (ε) a odrazenú teplotu skúmaného objektu. Táto úloha bola doposiaľ zdĺhavá a vo vzťahu ku odrazenej teplote skôr nepresná. To sa ale s funkciou Testo ε-Assist mení: jednoducho sa na meraný objekt nalepí jedna z dodaných referenčných nálepiek. Termokamera cez zabudovaný digitálny fotoaparát rozpozná, zistí stupeň emisivity a odrazenú teplotu a obe hodnoty automaticky nastaví.

ScaleAssist
Nakoľko sa dá teplotná stupnica a interpretácia farieb termosnímok individuálne prispôsobovať, je možné, že je napr. teplotné technické chovanie budovy zle interpretované. Funkcia Testo ScaleAssist rieši tento problém tým, že prispôsobuje rozloženie farieb stupnice vnútornej a vonkajšej teplote meraného objektu a tiež ich rozdielu. To zaručuje objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky.

Dodávka obsahuje: Testo 872s s rádiovým modulom Bluetooht / WLAN, USB kábel, sieťový zdroj, Li-Ion akumulátor, profesionálny softvér, 3 ks Testo ε-Marker, návod na použitie, skrátený návod, prepravný kufrík a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Porovnanie modelov Testo 865s, 868s, 871s a 872s:

T_865_868_871_872_Porovnanie_1

Technické parametre:

T872_TP_big

Dodatočné parametre

Kategória: Termokamery
Záruka: 2 roky

Termokamery Testo 865s, 868s, 871s a 872s

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: