Testo 926 Potravinárský teplomer typu T sada

Kód: 0563 9262
Neohodnotené
Značka: Testo
1 € 1,20 € vrátane DPH
Ukončená výroba

VÝROBA UKONČENÁ

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálny na potravinárske kontroly teploty v kuchyniach, v gastronómii, priemysle a obchode: so základnou sadou teplomeru Testo 926 sa môžete ihneď pustiť do Vášho merania.

Ideálny na potravinárske kontroly teploty v kuchyniach, v gastronómii, priemysle a obchode: so základnou sadou teplomeru Testo 926 sa môžete ihneď pustiť do Vášho merania.

  • zloženie sady je vhodné pre okamžité meranie teploty v potravinárstve
  • široké portfólio sond pre individuálne požiadavky praxe sú k dispozícii na dokúpenie, napr. bezdrôtové meranie pomocou rádiových sond
  • nastavenie vlastných hraničných hodnôt - akustický alarm pri prekročení hraničnej hodnoty
  • certifikácia podľa HACCP a EN 13485 - optimálne vhodný pre oblasť potravinárstva

Profesionálne kontroly tepla v oblasti potravinárstva: v kuchyniach, špičkovej gastronómii, v priemysle a obchode patrí ku každodennej praxi. So základnou sadou teplomeru Testo 926 máte pre každodenné úlohy v ruke spoľahlivý merací prístroj s komfortnou obsluhou a môžete ihneď začať s meraním.

Na základe certifikátu HACCP a EN 13845 je tento teplomer ako stvorený pre oblasť potravinárstva. Ľubovolné nastavenie hraničnej hodnoty uľahčujú Vašu každodennú rutinnú prácu. Pri prekročení hodnoty zaznie akustický varovný signál. Hodnoty Min. a Max. sa ukladajú automaticky.

Od flexibilných po rádiové: sondy ku teplomeru Testo 926
V základnej sade teplomeru Testo 926 máte dodávanú vodotesnú, štandardnú, ponornú / vpichovú sondu. Môžete tak začať okamžite merať. Výrobca Testo ponúka aj ďalšie voliteľné sondy na dokúpenie, ktoré si môžete objednať na základe Vašich potrieb a požiadaviek, napr. sondu na zmrazený tovar, veľmi decentná sonda, ktorá nezanecháva vpichy. Ďalej napr. žiaruvzdornú sondu pre kontrolu trúb, alebo sondu, ktorá výsledky merania prenáša do teplomeru Testo 926 pomocou rádiového signálu.

Praktické príslušenstvo k teplomeru Testo 926
Dodávka obsahuje aj ochranné púzdro TopSafe. To chráni teplomer pre nečistotou, vodou, nárazmi a ak je potrebné, je možné púzdro z prístroja odobrať a umyť ho v umývačke riadov. Ako ďalšie voliteľné príslušenstvo je k dispozícii napr. rýchlotlačiareň Testo, ktorá vytlačí výsledky Vášho merania priamo na mieste.

Dodávka obsahuje: potravinársky teplomer Testo 926, vrátane ochranného púzdra TopSafe, 1x vodotesná, ponorná / vpichová sonda, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre Testo 926
Prevádzková teplota -20 ... +50 °C
Skladovacia teplota -40 ... +70 °C
Typ batérie 9V článková batéria, 6F22
Rozmery 182 x 64 x 40 mm
Typ plášťa ABS
Typ sondy / senzoru Typ T (Cu-CuNi)
Sonda Typ T (Cu-CuNi)  
Merací rozsah -50 … +400 °C
Presnosť ±0.3 °C (-20 … +70 °C) ±(0.7 °C ±0.5% z nam. hodn.) (zvyšok rozsahu)
Rozlíšenie 0.1 °C (-50 … +199.9 °C) 1 °C (zbytek rozsahu)
Externé sondy  
Povinná externá sonda Áno
Možnosť externej sondy Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Teplomery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: