Testo 103 Sklápací teplomer

Kód: 0560 0103
Neohodnotené
Značka: Testo
60 € 72 € vrátane DPH
Skladom

Vpichovací teplomer Testo 103 je so svojimi 11 centimetrami najmenším sklápacím teplomerom vo svojej triede. V každodennej praxi je nanajvýš užitočný, nakoľko sa schová do každého vrecka košele, alebo nohavíc.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vpichovací teplomer Testo 103 je so svojimi 11 centimetrami najmenším sklápacím teplomerom vo svojej triede. V každodennej praxi je nanajvýš užitočný, nakoľko sa schová do každého vrecka košele, alebo nohavíc a vďaka sklápaciemu mechanizmu je bezpečne uložený a kedykoľvek pripravený na použitie.

  • optimálny pre potraviny: v zhode s HACCP, certifikovaný podľa EN 13485
  • odolný proti striekajúcej vode, trieda krytia IP55
  • praktický vyklápací kĺb - rýchlo zmeria, rýchlo sa schová, pasuje do každého vrecka na košeli, alebo nohaviciach
  • jednoduché, presné meranie teploty


Vpichovací teplomer Testo 103 - ideálny pre kontrolu potravín
Príjem tovaru, skladovanie, laboratóriá, gastronómia, alebo supermarket: vpichovací teplomer Testo 103 sa používa všade tam, kde sa predávajú, skladujú a spracovávajú potraviny a kde kontrola teploty zaručuje kvalitu a hygienu. s veľmi úzkou, avšak robustnou senzorovou špičkou je vpichovací teplomer ideálny pre námatkové kontroly v kvapalných a polotuhých látkach, vpich zostáva nenápadne malý. Testo 103 meria spoľahlivo teplotu jadra u potravín už od 30° uhlu vyklopenia. Je praktický pri každodennej práci, nakoľko v skladoch, kartónoch a výlohách nie je 180° uhol merania vždy možný. Po vykonanom meraní sa sonda jednoducho zase zaklapne a teplomer je do ďalšieho merania bezpečne uložený. Vpichovací teplomer Testo 103 je v zhode s HACCP a je certifikovaný podľa EN 13485. Tým sa perfektne hodí pre oblasť potravinárstva. Okrem toho má podľa krytia IP55 odolnosť voči striekajúcej vode.

Dodávka obsahuje: Testo 103 so sklápacou vpichovacou sondou, návod na použitie, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:

 T103_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Teplomery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: