testo Bluetooth® konektor ku Testo 300

Kód: 0554 3004
Neohodnotené
Značka: Testo
90 € 108 € vrátane DPH
Skladom u dodávateľa

Pomocou konektora testo Bluetooth® môžete s inovatívnym prístrojom testo 300 vykonávať až štyri ďalšie bezdrôtové merania súbežne s meraním výfukových plynov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocou konektora testo Bluetooth® môžete s inovatívnym prístrojom testo 300 vykonávať až štyri ďalšie bezdrôtové merania súbežne s meraním výfukových plynov. Po zapnutí sa jednotlivé inteligentné sondy automaticky pripoja k vášmu analyzátoru spalín. Všetky paralelné merania sa tiež automaticky zobrazia na displeji prístroja testo a je možné ich spustiť a zastaviť súčasne. Prostredníctvom prepojenia s aplikáciou Smart App prebieha meranie, dokumentácia a prenos dát všetkých paralelných meraní.

  • Pripojenie Bluetooth z analyzátora spalín testo 300 k šikovným sondám testo
  • Pripojenie k testo 510i na meranie prietoku
  • Pripojenie k prístroju testo 115i na meranie teploty
  • Pripojenie k testo 915i na meranie teploty

Konektor testo Bluetooth® umožňuje efektívne bezdrôtové meranie až štyroch ďalších parametrov súbežne s meraním spalín. Automatické pripojenie k prístroju testo 300 umožňuje merať paralelne merať prietok a tlak plynu pomocou sondy testo 510i a teplotu v potrubí pomocou dvoch sond testo 115i. Meranie teploty spaľovacieho vzduchu je možné tiež veľmi ľahko vykonávať paralelne pomocou sondy testo 915i. Všetky paralelné merania sa automaticky zobrazujú na displeji testo 300 a je možné ich spustiť a zastaviť súčasne. Prostredníctvom pripojenia k aplikácii Smart App je možné meranie, dokumentáciu a prenos dát všetkých paralelných meraní vykonávať bez námahy pomocou funkcie druhej obrazovky. Všetky merania uložené v prístroji testo 300 je možné tiež pohodlne integrovať do interného softvéru pomocou QR kódu (cez vopred naprogramované rozhranie) alebo jednoducho vytlačiť pomocou možnosti tlače na prístroji testo 300

Výhody konektora Bluetooth®

  • Bezdrôtový dosah až 100 m bez prekážok
  • Kompatibilný s prístrojmi testo 510i, testo 115i, testo 915i

Rozsah dodávky:
Testo Bluetooth® konektor

POZOR! Nie je potrebné objednávať zvlášť, ak si kupujete celú sadu analyzátora spalín Testo 300, v týchto sadách je konektor automaticky súčasťou balenia!

Technické dáta

Technické parametre

Životnosť batérie

-

Pripojenie

TUC 1 alebo TUC 2

Dosah rádia

100 m

Kompatibilita

testo 510i, testo 115i, testo 915i

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo pre analyzátory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: