Testo 206-pH2 pH meter

Kód: 0563 2062
Neohodnotené
Značka: Testo
262 € 314,40 € vrátane DPH
Skladom

Pomocou pH metru Testo 206-pH2 zmeriate hodnotu pH a teplotu polotuhých látok spoľahlivo a bezpečne. Optimálne pre laboratóriá, priemyselnú výrobu a potravinárstvo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocou pH metru Testo 206-pH2 zmeriate hodnotu pH a teplotu polotuhých látok spoľahlivo a bezpečne. Optimálne pre laboratóriá, priemyselnú výrobu a potravinárstvo.

  • optimálne pre meranie pH v polotuhých látkach, plastických potravín obsahujúcich proteíny (napr. syry, plody) a chladiacich kvapalín zmiešaných s vodou
  • možnosť merania teploty pomocou integrovanej teplotnej sondy
  • bez údržbový gélový elektrolyt
  • dodávané vrátane robustného, vodotesného ochranného púzdra, ktoré sa dá umývať v umývačke riadov


Kozmetický priemysel, potravinárstvo, kovopriemysel: pH meter Testo 206-pH2 sa používa na mnohých miestach. Hodí sa totiž na meranie hodnoty pH v polotuhých látkach. Môžu to byť napríklad:

  • plastické potraviny obsahujúce proteíny ako želé, syry, plody a iné
  • kvapalné a pastovité materiály ako krémy a oleje
  • chladiace kvapaliny zmiešané s vodou


Chytrá merania technika a vybavenie: týmto pH meter Testo 206-pH2 boduje
Okrem ponornej špičky pre meranie pH je pH meter Testo 206-pH2 vybavený aj integrovanou teplotnou sondou. Je tak možné nie len rýchle, presné meranie pH, ale súčasne tiež meranie teploty jadra.
Vďaka veľkému objemu gélového elektrolytu a štrbinovej membráne je sonda pH nepriepustná, bez údržbová, robustná a odolná proti nečistote. Merací prístroj umožňuje 1, 2, alebo 3 bodovú kalibráciu. Pri meraní Vám pomáha automatické rozpoznanie konečnej hodnoty.

Hygienická a robustný
Ochranné púzdro TopSafe, ktoré je súčasťou dodávky zaručuje pH metru Testo 206-pH2 triedu krytia IP68: je ho možné umývať v umývačke riadov, je hygienické a chráni merací prístroj pred nečistotou, vodou a nárazmi.

Dodávka obsahuje: Testo 206-pH2 pre plastické látky, odkladací kryt s gélom, držiak na stenu / opasok, ochranné púzdro TopSafe, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:

 T206-pH2_TP

Dodatočné parametre

Kategória: pH metre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: