Testo 206-pH2 pH meter

Kód: 0563 2062
Neohodnotené
Značka: Testo
225 € 270 € vrátane DPH
Skladom

Pomocou pH metru Testo 206-pH2 zmeriate hodnotu pH a teplotu polotuhých látok spoľahlivo a bezpečne. Optimálne pre laboratóriá, priemyselnú výrobu a potravinárstvo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocou pH metru Testo 206-pH2 zmeriate hodnotu pH a teplotu polotuhých látok spoľahlivo a bezpečne. Optimálne pre laboratóriá, priemyselnú výrobu a potravinárstvo.

  • optimálne pre meranie pH v polotuhých látkach, plastických potravín obsahujúcich proteíny (napr. syry, plody) a chladiacich kvapalín zmiešaných s vodou
  • možnosť merania teploty pomocou integrovanej teplotnej sondy
  • bez údržbový gélový elektrolyt
  • dodávané vrátane robustného, vodotesného ochranného púzdra, ktoré sa dá umývať v umývačke riadov


Kozmetický priemysel, potravinárstvo, kovopriemysel: pH meter Testo 206-pH2 sa používa na mnohých miestach. Hodí sa totiž na meranie hodnoty pH v polotuhých látkach. Môžu to byť napríklad:

  • plastické potraviny obsahujúce proteíny ako želé, syry, plody a iné
  • kvapalné a pastovité materiály ako krémy a oleje
  • chladiace kvapaliny zmiešané s vodou


Chytrá merania technika a vybavenie: týmto pH meter Testo 206-pH2 boduje
Okrem ponornej špičky pre meranie pH je pH meter Testo 206-pH2 vybavený aj integrovanou teplotnou sondou. Je tak možné nie len rýchle, presné meranie pH, ale súčasne tiež meranie teploty jadra.
Vďaka veľkému objemu gélového elektrolytu a štrbinovej membráne je sonda pH nepriepustná, bez údržbová, robustná a odolná proti nečistote. Merací prístroj umožňuje 1, 2, alebo 3 bodovú kalibráciu. Pri meraní Vám pomáha automatické rozpoznanie konečnej hodnoty.

Hygienická a robustný
Ochranné púzdro TopSafe, ktoré je súčasťou dodávky zaručuje pH metru Testo 206-pH2 triedu krytia IP68: je ho možné umývať v umývačke riadov, je hygienické a chráni merací prístroj pred nečistotou, vodou a nárazmi.

Dodávka obsahuje: Testo 206-pH2 pre plastické látky, odkladací kryt s gélom, držiak na stenu / opasok, ochranné púzdro TopSafe, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:

 T206-pH2_TP

Dodatočné parametre

Kategória: pH metre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie