Testo 470 Optický a mechanický otáčkomer Sada

Kód: 0563 0470
Neohodnotené
Značka: Testo
290 € 348 € vrátane DPH
Skladom

Jeden otáčkomer, viacero meraní. S Testo 470 zvládnete nie len meranie počtu otáčok na motoroch, hriadeľoch, ventilátoroch, atď. S ručným prístrojom môžete zisťovať tiež rýchlosť a dĺžky (napr. bežiacich pásov, obežných kolies a pod.)

Detailné informácie

Podrobný popis

Jeden otáčkomer, viacero meraní. S Testo 470 zvládnete nie len meranie počtu otáčok na motoroch, hriadeľoch, ventilátoroch, atď. S ručným prístrojom môžete zisťovať tiež rýchlosť a dĺžky (napr. bežiacich pásov, obežných kolies a pod.)

  • jednoduchá obsluha jednou rukou
  • meranie počtu otáčok, rýchlosti a dĺžky
  • ukladanie priemernej hodnoty, hodnôt min. a max. a tiež poslednej nameranej hodnoty
  • dodávané vrátane príslušenstva ako reflexné značky, ochranné púzdro a prepravný kufrík


Chcete merať počet otáčok rotujúcich objektov, alebo zistiť dĺžku a rýchlosť bežiacich pásov a obežných kolies? S otáčkomerom Testo 470 máte kompaktný nástroj, ktorý tieto merania umožňuje.

Viac funkcií v jednom otáčkomery
Pri optickom meraní otáčok môžete s tachometrom Testo 470 zisťovať, ako rýchlo sa rotujúci objekt otáča. Týmto spôsobom skontrolujete napr. fungovanie motorov, hriadeľov a ventilátorov, aby ste zavčas odhalili hroziace závady v dôsledku preťaženia.

Pre zmeranie počtu otáčok sa celkom jednoducho nalepí na meraný objekt reflexná značka a viditeľný, červený, svetelný lúč sa nasmeruje na reflexnú značku. Meranie môže začať (pri vzdialenosti až 600 mm medzi otáčkomerom a meraným objektom). Otáčkomer sa pritom dá pohodlne obsluhovať jednou rukou.

Tachometer Testo 470 však neponúka iba funkcie optického otáčkomeru, ale tiež možnosť mechanického otáčkomeru: nasaďte adaptér pre merací hrot a merajte otáčky mechanicky. Nasadením obežného kolieska naviac zmeriate rýchlosti a dĺžky bežiacich pásov a obežných kolies.

Otáčkomer Testo 470 dostanete v prepravnom kufríku, vrátane praktického príslušenstva (reflexné zančky, púzdro SoftCase, atď.).

Dodávka obsahuje: Testo 470, púzdro SoftCase, reflexné značky, adaptér, merací hrot, obežné kolieska 0,1 m a 6", prepravný kufrík, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:

 T470_TP2

Dodatočné parametre

Kategória: Otáčkomery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie