Testo 470 Optický a mechanický otáčkomer Sada

Kód: 0563 0470
Neohodnotené
Značka: Testo
335 € 402 € vrátane DPH
Skladom

Jeden otáčkomer, viacero meraní. S Testo 470 zvládnete nie len meranie počtu otáčok na motoroch, hriadeľoch, ventilátoroch, atď. S ručným prístrojom môžete zisťovať tiež rýchlosť a dĺžky (napr. bežiacich pásov, obežných kolies a pod.)

Detailné informácie

Podrobný popis

Jeden otáčkomer, viacero meraní. S Testo 470 zvládnete nie len meranie počtu otáčok na motoroch, hriadeľoch, ventilátoroch, atď. S ručným prístrojom môžete zisťovať tiež rýchlosť a dĺžky (napr. bežiacich pásov, obežných kolies a pod.)

  • jednoduchá obsluha jednou rukou
  • meranie počtu otáčok, rýchlosti a dĺžky
  • ukladanie priemernej hodnoty, hodnôt min. a max. a tiež poslednej nameranej hodnoty
  • dodávané vrátane príslušenstva ako reflexné značky, ochranné púzdro a prepravný kufrík


Chcete merať počet otáčok rotujúcich objektov, alebo zistiť dĺžku a rýchlosť bežiacich pásov a obežných kolies? S otáčkomerom Testo 470 máte kompaktný nástroj, ktorý tieto merania umožňuje.

Viac funkcií v jednom otáčkomery
Pri optickom meraní otáčok môžete s tachometrom Testo 470 zisťovať, ako rýchlo sa rotujúci objekt otáča. Týmto spôsobom skontrolujete napr. fungovanie motorov, hriadeľov a ventilátorov, aby ste zavčas odhalili hroziace závady v dôsledku preťaženia.

Pre zmeranie počtu otáčok sa celkom jednoducho nalepí na meraný objekt reflexná značka a viditeľný, červený, svetelný lúč sa nasmeruje na reflexnú značku. Meranie môže začať (pri vzdialenosti až 600 mm medzi otáčkomerom a meraným objektom). Otáčkomer sa pritom dá pohodlne obsluhovať jednou rukou.

Tachometer Testo 470 však neponúka iba funkcie optického otáčkomeru, ale tiež možnosť mechanického otáčkomeru: nasaďte adaptér pre merací hrot a merajte otáčky mechanicky. Nasadením obežného kolieska naviac zmeriate rýchlosti a dĺžky bežiacich pásov a obežných kolies.

Otáčkomer Testo 470 dostanete v prepravnom kufríku, vrátane praktického príslušenstva (reflexné zančky, púzdro SoftCase, atď.).

Dodávka obsahuje: Testo 470, púzdro SoftCase, reflexné značky, adaptér, merací hrot, obežné kolieska 0,1 m a 6", prepravný kufrík, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:

 T470_TP2

Dodatočné parametre

Kategória: Otáčkomery
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: