Testo 635-2 Sada na meranie hodnoty U

Kód: 0563 6353
Neohodnotené
Značka: Testo
1 241 € 1 489,20 € vrátane DPH
Skladom

Prístroj Testo 635-2 v sade so sondami a rádiovým modulom pre meranie hodnoty U s praktickým prepravným kufríkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hodnota U je najdôležitejšia hodnota k preukázaniu tepelných strát budovy. S teplomerom a vlhkomerom Testo 635-2 a s vhodným príslušenstvom zo sady na meranie hodnoty U zistíte hodnotu U tak jednoducho, ako nikdy doteraz.

  • rýchle a bezchybné vyhodnotenie opatrení pre sanáciu
  • ľahké aplikovanie sond aj na ťažko prístupných miestách
  • dôkaz o vykonanom meraní pomocou protokolu
  • integrovaná pamäť a jednoduché vyhodnotenie pomocou počítačového softvéru


Na posúdenie schopnosti tepelnej izolácie stavebného dielu (stena, okno) musíte poznať koeficient prestupu tepla, skrátene "hodnotu U" (predtým hodnota K). Hodnota U je najdôležitejšia hodnota na preukázanie tepelných strát budovy.

Príprava pre výpočet hodnoty U s teplomerom / vlhkomerom Testo 635-2
Sada na výpočet hodnoty U, Testo 635-2 je zostavená tak, aby bol výpočet hodnoty U tak jednoduchý, ako nikdy doposiaľ. Okrem teplomeru a vlhkomeru Testo 635-2 dostanete aj špeciálne teplotné sondy pre určenie hodnoty U a tiež pre potreby merania teploty s prenosom nameraných hodnôt využitím rádiového signálu.

Môžete tak vykonávať všetky potrebné meranie teploty súčasne vnútri aj vonku: teplotu vzduchu v miestnosti, teplotu stien vnútri, vonkajšie teplotu prenosom pomocou rádiového signálu. Teplomer a vlhkomer Testo 635-2 potom automaticky vypočíta hodnotu U a zobrazí ju na displeji. Vďaka integrovanej pamäti nameraných hodnôt môžete dáta ukladať v prístroji a nakoniec ich vyhodnotiť na počítači vďaka softvéru.

Celé vybavenie môžete uložiť do kufríka, ktorý je súčasťou dodávky, prípadne vybavenie preniesť na miesto merania.

Ďalšie výhody teplomeru a vlhkomeru Testo 635-2
Všeobecne sa teplomer a vlhkomer Testo 635-2 hodí na meranie teploty, vlhkosti vzduchu, vyrovnávacej vlhkosti materiálu a na meranie tlakového rosného bodu v systémoch stlačeného vzduchu.

Priebehy vlhkosti je možné zaznamenávať a graficky / tabuľkovo analyzovať a zobrazovať. Vďaka bezdrôtovému prenosu nameraných dát využitím rádiového signálu je možné v meracom prístroji zobrazovať až 3 teplotné, alebo vlhkostné sondy. Voliteľné užívateľské profily umožňujú intuitívnu obsluhu.

Vlhkosť materiálu sa dá priamo zobraziť pomocou vhodnej sondy (voliteľné príslušenstvo na dokúpenie). V dodávanom počítačovom softvéri ComSoft je možné vložiť krivky pre rôzne materiály a preniesť ich do meracieho prístroja. Pre analyzovanie vlhkosti na stropoch a stenách zobrazuje Testo 635-1 priamo vzdialenosť rosného bodu medzi vzduchom v miestnosti a povrchom steny. Pre sledovanie rosného bodu v tlakových systémoch sú k dispozícii presné sondy, až do -60°C tpd.

Dodávka obsahuje:

  • teplomer / vlhkomer Testo 635-2 s pamäťou nam. hodnôt, počítačový softvér, USB kábel, batérie a výstupný protokol z výroby* (*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.) - obj. č.: 0563 6352
  • rádiový modul ku meraciemu prístroju, 869.85 MHz FSK - obj. č.: 0554 0188
  • rádiová rukoväť pre násuvné hlavice sond, vrátane TE adaptéru - obj. č.: 0554 0189
  • vlhkostná hlavica sondy, násuvná na rádiovú rukoväť 0554 0189 - obj. č.: 0636 9736
  • Teplotní sonda pro určení hodnoty U, trojnásobná senzorika pro měření teploty zdi, vč. tmelu - obj. č.: 0614 1635
  • servisný kufrík pre základnú výbavu teplomeru / vlhkomeru so sondami - obj. č.: 0516 0035


Technické parametre:

 T635-2_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné prístroje
Záruka: 2 roky

Testo 635-2 Sada na meranie hodnoty U

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: