Testo 635-2 Sada na meranie hodnoty U

Kód: 0563 6353
Neohodnotené
Značka: Testo
1 132 € 1 358,40 € vrátane DPH
Skladom

Prístroj Testo 635-2 v sade so sondami a rádiovým modulom pre meranie hodnoty U s praktickým prepravným kufríkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hodnota U je najdôležitejšia hodnota k preukázaniu tepelných strát budovy. S teplomerom a vlhkomerom Testo 635-2 a s vhodným príslušenstvom zo sady na meranie hodnoty U zistíte hodnotu U tak jednoducho, ako nikdy doteraz.

  • rýchle a bezchybné vyhodnotenie opatrení pre sanáciu
  • ľahké aplikovanie sond aj na ťažko prístupných miestách
  • dôkaz o vykonanom meraní pomocou protokolu
  • integrovaná pamäť a jednoduché vyhodnotenie pomocou počítačového softvéru


Na posúdenie schopnosti tepelnej izolácie stavebného dielu (stena, okno) musíte poznať koeficient prestupu tepla, skrátene "hodnotu U" (predtým hodnota K). Hodnota U je najdôležitejšia hodnota na preukázanie tepelných strát budovy.

Príprava pre výpočet hodnoty U s teplomerom / vlhkomerom Testo 635-2
Sada na výpočet hodnoty U, Testo 635-2 je zostavená tak, aby bol výpočet hodnoty U tak jednoduchý, ako nikdy doposiaľ. Okrem teplomeru a vlhkomeru Testo 635-2 dostanete aj špeciálne teplotné sondy pre určenie hodnoty U a tiež pre potreby merania teploty s prenosom nameraných hodnôt využitím rádiového signálu.

Môžete tak vykonávať všetky potrebné meranie teploty súčasne vnútri aj vonku: teplotu vzduchu v miestnosti, teplotu stien vnútri, vonkajšie teplotu prenosom pomocou rádiového signálu. Teplomer a vlhkomer Testo 635-2 potom automaticky vypočíta hodnotu U a zobrazí ju na displeji. Vďaka integrovanej pamäti nameraných hodnôt môžete dáta ukladať v prístroji a nakoniec ich vyhodnotiť na počítači vďaka softvéru.

Celé vybavenie môžete uložiť do kufríka, ktorý je súčasťou dodávky, prípadne vybavenie preniesť na miesto merania.

Ďalšie výhody teplomeru a vlhkomeru Testo 635-2
Všeobecne sa teplomer a vlhkomer Testo 635-2 hodí na meranie teploty, vlhkosti vzduchu, vyrovnávacej vlhkosti materiálu a na meranie tlakového rosného bodu v systémoch stlačeného vzduchu.

Priebehy vlhkosti je možné zaznamenávať a graficky / tabuľkovo analyzovať a zobrazovať. Vďaka bezdrôtovému prenosu nameraných dát využitím rádiového signálu je možné v meracom prístroji zobrazovať až 3 teplotné, alebo vlhkostné sondy. Voliteľné užívateľské profily umožňujú intuitívnu obsluhu.

Vlhkosť materiálu sa dá priamo zobraziť pomocou vhodnej sondy (voliteľné príslušenstvo na dokúpenie). V dodávanom počítačovom softvéri ComSoft je možné vložiť krivky pre rôzne materiály a preniesť ich do meracieho prístroja. Pre analyzovanie vlhkosti na stropoch a stenách zobrazuje Testo 635-1 priamo vzdialenosť rosného bodu medzi vzduchom v miestnosti a povrchom steny. Pre sledovanie rosného bodu v tlakových systémoch sú k dispozícii presné sondy, až do -60°C tpd.

Dodávka obsahuje:

  • teplomer / vlhkomer Testo 635-2 s pamäťou nam. hodnôt, počítačový softvér, USB kábel, batérie a výstupný protokol z výroby* (*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.) - obj. č.: 0563 6352
  • rádiový modul ku meraciemu prístroju, 869.85 MHz FSK - obj. č.: 0554 0188
  • rádiová rukoväť pre násuvné hlavice sond, vrátane TE adaptéru - obj. č.: 0554 0189
  • vlhkostná hlavica sondy, násuvná na rádiovú rukoväť 0554 0189 - obj. č.: 0636 9736
  • Teplotní sonda pro určení hodnoty U, trojnásobná senzorika pro měření teploty zdi, vč. tmelu - obj. č.: 0614 1635
  • servisný kufrík pre základnú výbavu teplomeru / vlhkomeru so sondami - obj. č.: 0516 0035


Technické parametre:

 T635-2_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné prístroje
Záruka: 2 roky

Testo 635-2 Sada na meranie hodnoty U

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie