testo 535 - Digitálny prístroj na meranie CO 2 s pripojením k aplikácii

Kód: 0563 0535
Neohodnotené
Značka: Testo
503 € 603,60 € vrátane DPH
Skladom

Kompaktný prístroj testo 535 na meranie CO2 je ideálny pre jednoduché, rýchle a presné meranie koncentrácie oxidu uhličitého na zaistenie kvality vnútornej klímy a tým aj zdravia a výkonnosti človeka. Pripojenie k aplikácii testo Smart App umožňuje konfiguráciu prístroja, zobrazenie (aj druhá obrazovka), ukladanie a tiež dokumentáciu nameraných hodnôt priamo v aplikácii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Meranie koncentrácie oxidu uhličitého v miestnosti je zásadné pre zaistenie kvality vzduchu v miestnosti a pohody prostredia. Na to, aby ste mohli rýchlo získať presne namerané výsledky, potrebujete vhodný merací prístroj. Kompaktný prístroj testo 535 na meranie CO2 s praktickým pripojením k aplikácii Vám umožní vykonávať toto dôležité meranie ľahko a efektívne - a zaistiť tak pohodu prostredia a zdravú vnútornú klímu. Vďaka technológii dlhodobo stabilného infračerveného senzora sú namerané hodnoty dlhodobo reprodukovateľné a porovnateľné. Ideálne pre opakované porovnávacie merania.
 
Tu vám navyše pomáha výpočet časovej a bodovej strednej hodnoty priamo v meracom prístroji. Mimochodom, v aplikácii testo Smart App si môžete zobraziť namerané hodnoty v tabuľke alebo v grafe a tiež ich ukladať a dokumentovať. S touto aplikáciou je možné merací prístroj nielen ľahko individuálne konfigurovať, ale aj premení Váš chytrý telefón na druhý displej prístroja!
 
Obsah dodávky:


testo 535 - prístroj na meranie Co2 s pripojením k aplikácii a akustickým alarmom
Prepravné púzdro
Výstupný protokol z výroby
3 x AA batérie

 

Technické údaje
Trieda krytia IP40 IP20
Materiál plášťa ABS + PC / TPE
Prevádzková teplota 0 až +50 °C
Skladovacia teplota 0 až +50 °C
Typ batérie 3x AA
Životnost batérie 30 h
Hmotnosť 229 g
Rozmery 229 x 60 x 28 mm
CO2
Merací rozsah 0 až 10 000 ppm
Presnosť±1 digit ±(100 ppm + 5 % z mv)
Rozlíšenie 1 ppm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: