Testo gas detektor

Kód: 0632 0323
Neohodnotené
Značka: Testo
1 051 € 1 261,20 € vrátane DPH
Skladom

Robustný detektor plynu od firmy Testo je viacrozsahový prístroj pre vyhľadávanie prítomnosti plynov ako metán, propán a vodík. Je vybavený displejom, na ktorom môžete priamo odčítať hodnoty v ppm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robustný detektor plynu od firmy Testo je viacrozsahový prístroj pre vyhľadávanie prítomnosti plynov ako metán, propán a vodík. Je vybavený displejom, na ktorom môžete priamo odčítať hodnoty v ppm.

  • detektor plynu pre metán, propán a vodík
  • flexibilné predĺženie sondy pre ťažko prístupné miesta
  • akustické signály pri priblížení sa spodnej hranici nebezpečenstva výbuchu
  • s funkciou alarmu: dlhý tón a zobrazenie na displeji pri dosiahnutí hranice výbušnosti


Netesné plynovody nemajú za príčinu iba zvýšenú spotrebu plynu, ale môžu byť v tom najhoršom prípade príčinou výbuchu a požiaru. Nakoľko sa často netesné miesta nedajú rozpoznať pohľadom (napr. miniatúrne vlasové trhlinky), je vhodné pri kontrole plynovodov použiť overenú meraciu techniku Testo.

Detektor plynu pre viac druhou plynov s funkciou alarmu
S detektorom plynu od firmy Testo máte v rukách merací prístroj, s ktorým môžete zisťovať prítomnosť metánu, propánu aj vodíku.

Koncentrácia plynu sa meria polovodičovým senzorom v rozsahu ppm a je zobrazovaná na displeji s rozlíšením 1 ppm. Pri svojej práci sa spoľahnete na funkciu alarmu: pri priblížení sa spodnej hranici nebezpečenstva výbuchu vydáva detektor akustické signály. Akonáhle je dosiahnutá hranica výbušnosti, budete počuť dlhý tón a dostanete tiež informáciu pomocou zobrazenia na displeji.

Vďaka možnosti flexibilného predĺženie sondy je možné s detektorom plynu vykonávať rýchlo a jednoducho kontrolné merania na ťažko prístupných miestach.

Dodávka obsahuje: Testo gas detektor vrátane flexibilného predĺženia sondy, akumulátor, sieťový zdroj na nabíjanie a prevádzku zo siete, výstupný protokol z výroby.

Technické parametre:

 Tgas_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie