Testo gas detektor

Kód: 0632 0323
Neohodnotené
Značka: Testo
1 € 1,20 € vrátane DPH
Ukončená výroba

VÝROBA UKONČENÁ

Detailné informácie

Podrobný popis

Robustný detektor plynu od firmy Testo je viacrozsahový prístroj pre vyhľadávanie prítomnosti plynov ako metán, propán a vodík. Je vybavený displejom, na ktorom môžete priamo odčítať hodnoty v ppm.

  • detektor plynu pre metán, propán a vodík
  • flexibilné predĺženie sondy pre ťažko prístupné miesta
  • akustické signály pri priblížení sa spodnej hranici nebezpečenstva výbuchu
  • s funkciou alarmu: dlhý tón a zobrazenie na displeji pri dosiahnutí hranice výbušnosti


Netesné plynovody nemajú za príčinu iba zvýšenú spotrebu plynu, ale môžu byť v tom najhoršom prípade príčinou výbuchu a požiaru. Nakoľko sa často netesné miesta nedajú rozpoznať pohľadom (napr. miniatúrne vlasové trhlinky), je vhodné pri kontrole plynovodov použiť overenú meraciu techniku Testo.

Detektor plynu pre viac druhou plynov s funkciou alarmu
S detektorom plynu od firmy Testo máte v rukách merací prístroj, s ktorým môžete zisťovať prítomnosť metánu, propánu aj vodíku.

Koncentrácia plynu sa meria polovodičovým senzorom v rozsahu ppm a je zobrazovaná na displeji s rozlíšením 1 ppm. Pri svojej práci sa spoľahnete na funkciu alarmu: pri priblížení sa spodnej hranici nebezpečenstva výbuchu vydáva detektor akustické signály. Akonáhle je dosiahnutá hranica výbušnosti, budete počuť dlhý tón a dostanete tiež informáciu pomocou zobrazenia na displeji.

Vďaka možnosti flexibilného predĺženie sondy je možné s detektorom plynu vykonávať rýchlo a jednoducho kontrolné merania na ťažko prístupných miestach.

Dodávka obsahuje: Testo gas detektor vrátane flexibilného predĺženia sondy, akumulátor, sieťový zdroj na nabíjanie a prevádzku zo siete, výstupný protokol z výroby.

Technické parametre:

 Tgas_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: