Testo 317-3 Vreckový detektor CO

Kód: 0632 3173
Neohodnotené
Značka: Testo
195 € 234 € vrátane DPH
Skladom

Testo 317-3 je prístroj kompaktných rozmerov na meranie výskytu CO v okolitom vzduchu, dodávaný s praktickým púzdrom na opasok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Na inštaláciu a údržbu plynových kotlov a vykurovacích zariadení je potrebné meranie CO v okolí, nakoľko oxid uhoľnatý vo vzduchu môže byť smrteľne nebezpečný. S detektorom CO Testo 317-3 máte vo svojom kufríku s náradím kompaktný, avšak spoľahlivý kontrolný prístroj. Oxid uhoľnatý je nebezpečný plyn: bez zápachu, bez farby - smrteľný. Na prevenciu tragických nehôd v okolí vykurovacích zariadení a pre zaručenie bezpečnej prevádzky je meranie CO v okolitom vzduchu pri inštalácii a údržbe nevyhnutné.

  • prístroj je okamžite pripravený na použitie, bez nulovacej fázy
  • funkcia alarmu s nastaviteľnou úrovňou pre alarm
  • púzdro k klipom na opasok a s pútkom na ruku
  • až 3 roky záruka na senzor CO


Bezpečné meranie CO v okolí s prístrojom pre meranie oxidu uhoľnatého Testo 317-3

S detektorom CO Testo 317-3 meriate CO v okolí na istotu, bleskovou rýchlosťou. Merací prístroj zobrazuje koncentráciu CO vo vzduchu v miestnosti na dobre čitateľnom displeji a varuje Vás pri prekročení hraničnej hodnoty ako opticky, tak aj akusticky. Od ktorej hodnoty sa alarm spustí, určíte Vy sami.

Vďaka púzdru s klipom na opasok máte detektor CO stále pri sebe a vždy rýchlo pripravený na meranie. Pútko na tuku zaručuje bezpečné meranie.

Aby sme Vás presvedčili o kvalite Testo, dávame Vám na senzor CO pri tomto prístroj až trojročnú záruku.

Dodávka obsahuje: Testo 317-3 Detektor pre meranie CO v okolí, púzdro s klipom na opasok, slúchadlá, pútko na ruku a výstupný protokol z výroby.

Technické parametre:

T317-3_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: