Testo 317-1 Detektor spätného ťahu spalín

Kód: 0632 3170
Neohodnotené
Značka: Testo
117 € 140,40 € vrátane DPH
Skladom

Testo 317-1 je prístroj na detekciu unikajúcich plynov dodávaný spolu s flexibilnou sondou pre ťažko dostupné miesta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Únik plynu pri vykurovaní sa môže stať rýchlo problémom, nakoľko vdychovaním jedovatých plynov dochádza ku zdravotným rizikám, alebo dokonca k ohrozeniu života. S detektorom spätného ťahu Testo 317-1 máte praktický merací prístroj, ktorý rýchlo a spoľahlivo rozozná unikajúce spaliny z kotla.

- bezpečné zistenie unikajúcich spalín
- ohybná meracia sonda pre ťažko dostupné miesta
- akustický a optický alarm

Výrazné nebezpečenstvo v sebe skrýva napr. kysličník uhoľnatý, nakoľko je bezfarebný a pachovo neutrálny, ale vysoko jedovatý. Kysličník uhoľnatý vzniká pri nedokonalom spaľovaní látok obsahujúcich uhlík (olej, plyn, tuhé palivá, atď.).

Pri úniku plynu sa odporúča použitie profesionálnej meracej techniky. Detektor spätného ťahu Testo 317-1 rýchlo a spoľahlivo rozpozná unikajúce spaliny. Únik spalín v oblasti spaľovacích zariadení poukazuje na funkčnú poruchu, alebo na ucpanie spalinových ciest.

Praktický prístroj okamžite spustí pri unikajúcich plynoch optický a akustický alarm. Nie je tak potrebný očný kontakt s meracím prístrojom. Ohybná sonda umožňuje použitie aj v tom najužšom priestore, alebo na ťažko dostupných miestach.

Dodávka obsahuje: Testo 317-1 s ohybnou sondou, batéria

Technické parametre:

T317-1_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: