Testo 316-4 Detektor úniku chladiva (NH3)

Kód: 0563 3165
Neohodnotené
Značka: Testo
600 € 720 € vrátane DPH
Skladom

Všetko pre profesionálnu lokalizáciu úniku: Testo 316-4 Sada 2 s detektorom úniku pre čpavok (NH3).

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko pre profesionálnu lokalizáciu úniku: Testo 316-4 Sada 2 s detektorom úniku pre čpavok (NH3), vrátane hlavice senzoru KM, prepravného kufríku, sieťového zdroja na nabíjanie a slúchadla. Ideálne vybavenie pre rýchlu a spoľahlivú lokalizáciu úniku.

  • veľmi vysoká citlivosť ˂3 g/a umožňuje detekciu aj tých najmenších únikov
  • optický a akustický alarm pre optimálnu lokalizáciu úniku
  • permanentná kontrola senzoru pre bezpečnú a rýchlu prácu
  • konektro pre slúchadlo pre bezpečnú lokalizáciu úniku v hlučnom prostredí


Úniky na chladiacich zariadeniach, alebo tepelných čerpadlách majú závažné následky. Chýba potrebný chladiaci výkon a v tých najhorších prípadoch dochádza k poškodeniu komponentov zariadenia. Nezanedbateľné nie je ani poškodzovanie životného prostredia a narastajúce náklady pre Vášho zákazníka. Aby ste vyhľadali aj tie najmenšie úniky, spoľahnite sa na overené a rýchle meracie prístroje, ako je detektor úniku Testo 316-4.

Výhody detektoru úniku Testo 316-4 Sada 2

  • Všestranný prístroj pre detekciu úniku: detektor úniku Testo 316-4 Sada 2 je rychlý a spoľahlivý detektor úniku čpavku (NH3)
  • Praktická technika senzoru: senzor detektoru úniku je permanentne kontrolovaný a na displeji zobrazuje chybné funkcie, alebo znečistenie. Tým je používanie testovacích únikov zbytočné. Pri znečistení je možné senzor jednoducho očistiť a dá sa okamžite opäť použiť. Vďaka ohybnému husiemu krku je možné senzor umiestniť aj v blízkosti zabudovania trubiek, prípadne na mieste merania.
  • Vysoká citlivosť: veľmi vysoká citlivosť ˂3 g/a podľa normy EN 14624 umožňuje bezpečnú detekciu aj tých najmenších únikov. Funkcia ukazovateľa zobrazuje maximálny únik a tak uľahčuje vyhľadanie miesta úniku
  • Spoľahlivé výstražné funkcie: v prípade úniku sa displej zmení zo zeleného na červený. Akustický signál navyše upozorní na detekovaný únik. A s pomocou slúchadla, ktoré je súčasťou dodávky, je možné detektor úniku Testo 316-4 používať aj v hlučnom prostredí.
  • Ďalšie možnosti pre čpavok: pre chladice zariadenia, ktoré sú prevádzkované s čpavkom, je možné detektor úniku Testo 316-4 Sada 1 vybaviť náhradnou hlavicou pre čpavok (NH3). Pokiaľ často meriate únik čpavku, môžete si rovno zakúpiť detektor úniku Testo 316-4 Sada 2), špeciálne určený pre čpavok.


Dodávka obsahuje: Testo 316-4 Detektor úniku, hlavica senzoru KM, prepravný kufrík, sieťový zdroj na nabíjanie a slúchadlo.

Technické parametre:

T316-1_Sada_2_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: