Testo 316-4 Detektor úniku chladiva (NH3)

Kód: 0563 3165
Neohodnotené
Značka: Testo
517 € –8 %
122088 LB 00 FB.EPS 1000
517 € –8 % 475 € 570 € vrátane DPH
Skladom

Všetko pre profesionálnu lokalizáciu úniku: Testo 316-4 Sada 2 s detektorom úniku pre čpavok (NH3).

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetko pre profesionálnu lokalizáciu úniku: Testo 316-4 Sada 2 s detektorom úniku pre čpavok (NH3), vrátane hlavice senzoru KM, prepravného kufríku, sieťového zdroja na nabíjanie a slúchadla. Ideálne vybavenie pre rýchlu a spoľahlivú lokalizáciu úniku.

  • veľmi vysoká citlivosť ˂3 g/a umožňuje detekciu aj tých najmenších únikov
  • optický a akustický alarm pre optimálnu lokalizáciu úniku
  • permanentná kontrola senzoru pre bezpečnú a rýchlu prácu
  • konektro pre slúchadlo pre bezpečnú lokalizáciu úniku v hlučnom prostredí


Úniky na chladiacich zariadeniach, alebo tepelných čerpadlách majú závažné následky. Chýba potrebný chladiaci výkon a v tých najhorších prípadoch dochádza k poškodeniu komponentov zariadenia. Nezanedbateľné nie je ani poškodzovanie životného prostredia a narastajúce náklady pre Vášho zákazníka. Aby ste vyhľadali aj tie najmenšie úniky, spoľahnite sa na overené a rýchle meracie prístroje, ako je detektor úniku Testo 316-4.

Výhody detektoru úniku Testo 316-4 Sada 2

  • Všestranný prístroj pre detekciu úniku: detektor úniku Testo 316-4 Sada 2 je rychlý a spoľahlivý detektor úniku čpavku (NH3)
  • Praktická technika senzoru: senzor detektoru úniku je permanentne kontrolovaný a na displeji zobrazuje chybné funkcie, alebo znečistenie. Tým je používanie testovacích únikov zbytočné. Pri znečistení je možné senzor jednoducho očistiť a dá sa okamžite opäť použiť. Vďaka ohybnému husiemu krku je možné senzor umiestniť aj v blízkosti zabudovania trubiek, prípadne na mieste merania.
  • Vysoká citlivosť: veľmi vysoká citlivosť ˂3 g/a podľa normy EN 14624 umožňuje bezpečnú detekciu aj tých najmenších únikov. Funkcia ukazovateľa zobrazuje maximálny únik a tak uľahčuje vyhľadanie miesta úniku
  • Spoľahlivé výstražné funkcie: v prípade úniku sa displej zmení zo zeleného na červený. Akustický signál navyše upozorní na detekovaný únik. A s pomocou slúchadla, ktoré je súčasťou dodávky, je možné detektor úniku Testo 316-4 používať aj v hlučnom prostredí.
  • Ďalšie možnosti pre čpavok: pre chladice zariadenia, ktoré sú prevádzkované s čpavkom, je možné detektor úniku Testo 316-4 Sada 1 vybaviť náhradnou hlavicou pre čpavok (NH3). Pokiaľ často meriate únik čpavku, môžete si rovno zakúpiť detektor úniku Testo 316-4 Sada 2), špeciálne určený pre čpavok.


Dodávka obsahuje: Testo 316-4 Detektor úniku, hlavica senzoru KM, prepravný kufrík, sieťový zdroj na nabíjanie a slúchadlo.

Technické parametre:

T316-1_Sada_2_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Detektory
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie