Chytré sondy v sade pre chladenie

Kód: 0563 0002
1 hodnotenie
Značka: Testo
229 € 274,80 € vrátane DPH
Skladom u dodávateľa

Kompaktná sada pre chladenie obsahuje prístroj pre meranie vysokeho tlaku testo 549i a kliešťový teplomer testo 115i.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktná sada pre chladenie obsahuje prístroj pre meranie vysokeho tlaku testo 549i a kliešťový teplomer testo 115i (kazdy pristroj dvakrat). V kombinácií so smartfónom, alebo tabletom sa hodí ideálne pre servis a vyhľadávanie porúch u klimatizacných a chladiacich zariadeniach a tatkiež pre ich samotnú inštaláciu a uvedenie do prevádzky. Obidva meracie prístroje sa dajú rýchlo a jednoducho pripojiť priamo na tlakovú prípojku, alebo na miesto merania teploty. Pri meracích miestach, ktoré sú od seba vzdialené, meracia sada výrazne zjednodušuje celé meranie vďaka bezdrátovému spojeniu cez Bluetooth. Namerané hodnoty z oboch prístrojov sa cez Bluetooth odosielajú do bezplatnej aplikácie Testo Smart Probes App, ktorú máte nainštalovanú vo Vašom smartfóne, alebo tablete a dajú sa pohodlne a flexibilne odčítať priamo z displeja. Poradie nameraných parametrov (ako napr. teplota a tlak) je mozne v aplikácii jednoducho upraviť podľa Vašich predstáv. Aplikácia poskytuje automatický výpočet výparnej a kondenzačnej teploty, Vsetky namerané dáta sa podľa voľby znázorňujú vo forme grafu, alebo tabuľky. Po meraní je možné odoslať protokol s nameranými dátami emailov vo formáte PDF, alebo ako excelový súbor. Vďaka praktickému púzdru môžete meracie prístroje pohodlne a bezpečne prepravovať a máte ich vždy po ruke k okamžitému použitiu.

  • kompaktné profesionálne meracie prístroje z produktovej rady Testo chytré sondy pre použitie so smartfónom, alebo tabletom
  • prispôsobené menu podľa aplikácie: cieľové priehratie, priehratie, podchladenie
  • všetky potrebné meracie prístroje pre oblasť chladenia v jednej sade
  • rýchle a jednoduché pripojenie na tlakovú prípojku, alebo miesto merania teploty
  • nízka strata chladiva vďaka pripojeniu bez hadice
  • analýza a odoslanie nameraných dát cez bezplatnú aplikáciu pre chytré sondy Testo Smart Probes app
  • praktické prepravné púzdro pre všetky komponenty meracej sady


Aplikácia pre chytré sondy Testo Smart Probes App
Aplikácia premení Váš smartfón, alebo tablet na displej meracieho prístroja testo. Ovládanie meracieho prístroja a zobrazenie nameraných dát prebieha pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth nezávisle od miesta merania. Aplikácia Vám ponúka možnosť vytvorenia protokolu z merania, pridanie fotografií, komentárov a zaslanie protokolu pomocou emailu vo formáte PDF, alebo excel. Aplikácie je bezplatná, k dispozícii pre zariadenia Android a iOS. Pre stiahnutie aplikácie kliknite:

android   ios


Obsah dodávky:
2x testo 115i, 2x testo 549i, chytré púzdro testo (chladenie), batérie, vystupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrologii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Dodatočné parametre

Kategória: Chytré sondy
Záruka: 2 roky

Chytré sondy testo - prehľad

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: