Testo 549i tlakomer ovládaný cez smartphone

Kód: 0560 2549 02
Neohodnotené
Značka: Testo
91 € 109,20 € vrátane DPH
Skladom

Praktický prístroj na meranie vysokého tlaku testo 549i, v kombinácii so smartphone-om alebo tabletom, je vhodný nadetekciu porúch u klimatizačných a chladiacich systémov, obsluhu daných systémov a zároveň aj pre ich uvedenie do prevádzky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický prístroj na meranie vysokého tlaku testo 549i, v kombinácii so smartfónom alebo tabletom, je vhodný na detekciu porúch u klimatizačných a chladiacich systémov, obsluhu daných systémov a zároveň aj pre ich uvedenie do prevádzky. Merací prístroj je možné rýchlo a jednoducho pripojiť priamo k tlakovej prípojke. Pri práci s tlakovými prípojkami, ktoré sú ďaleko od seba, testo 549i celý proces merania značne zjednodušuje – vďaka Bluetooth spojeniu so smartfónom alebo tabletom. ďalšia výhoda: keďže na meranie nie sú potrebné žiadne hadice, stratí sa veľmi málo, alebo vôbec žiadne chladivo. A ak je zároveň použitý Bluetooth kliešťový teplomer testo 115i, je možné vypočítať jednotlivé parametre chladiaceho systému (napr. prehriatie).Vďaka aplikácii testo Smart Probes App nainštalovanej na Vašom mobilnom zariadení môžete pohodlne odčítať namerané hodnoty. Aplikácia naviac ponúka automatický výpočet výparnej a kondenzačnej teploty. Všetky namerané údaje sú zobrazené vo forme grafu alebo tabuľky. Protokoly merania je potom možné zaslať rovno e-mailom vo formáte *.pdf alebo *.xls.

  • Kompaktný profesionálny merací prístroj z rady chytrých sond Testo na použitie so smartfónom a tabletom
  • Meranie vysokého a nízkeho tlaku
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia na tlakových prípojkách
  • Nízka strata chladiva vďaka prípojke bez hadice
  • Analýza a zaslanie nameraných údajov pomocou aplikácie pre chytré sondy testo Smart Probes App
  • Úspora priestoru a jednoduchá preprava
  • Pripojenie je naklonené o 45 ° kvôli ľahšej montáži
  • Dosah Bluetooth® až do 100 m

Aplikácia pre chytré sondy testo Smart Probes App
Aplikácia premení Váš smartphone / tablet na displej prístroja testo 549i. Ovládanie meracieho prístroja a zároveň tak aj zobrazenie nameraných hodnôt prebieha pomocou Bluetooth spojenia cez aplikáciu pre chytré sondy Testo na Vašom smartfóne alebo tablete – nezávisle na mieste merania. Aplikáciu môžete naviac použiť na vytvorenie protokolu merania, pridať do neho fotografie a komentáre a všetko odoslať pomocou e-mailu. Aplikácia je dostupná pre zariadenia iOS a Android.Obsah dodávky:
testo 549i, smartfónom ovládaný tlakomer na meranie vysokého tlaku, vrátane batérií a výstupného protokolu z výroby*.

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákona o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibračný list

Dodatočné parametre

Kategória: Chytré sondy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: