Testovent 417 Sada kužeľov s usmerňovačom

Kód: 0554 4173
Neohodnotené
Značka: Testo
298 € 357,60 € vrátane DPH
Skladom

Usmerňovač objemového prietoku umožňuje zmenu zvíreného prúdenia na takmer rovnomerné prúdenie, ktoré je možné nakoniec spoahlivo zmerať pomocou vrtuľkového anemometra alebo vrtuľkových sond.

Detailné informácie

Podrobný popis

Firma Testo ako jediný výrobca ponúka riešenia, ako na drážkových vyústkách merať rovnakou mierou jednoducho a presne. Inovačný usmerňovač objemového prietoku testovent 417 Vám perfektne pomôže pri meraní prúdenia na drážkových vyústkách. Usmerňovač objemového prietoku umožňuje zmenu zvíreného prúdenia na takmer rovnomerné prúdenie, ktoré je možné nakoniec spoahlivo zmerať pomocou vrtuľkového anemometra alebo vrtuľkových sond.

Meranie na drážkových vyústkách bez usmerňovača objemového prietoku vedie k príliš nízkym alebo vysokým výsledkom, v závislosti na tom, akým smerom drážka dopadá na vrtuľku. Usmerňovač objemového prietoku sa používa v spojení s meracím kužeľom testovent 417 a voliteľným vrtuľkovým anemometrom testo 417, prípadne s vrtuľkovými sondami (Ø 100mm) prístrojov testo 435 a testo 480. Sada obsahuje usmerňovač objemového prietoku a sadu kužeľov testovent 417. Sada kužeľov testovent 417 sa skladá z dvoch kužeľov s rôznými rozmermi.

  • Presné meranie objemového prietoku nezávisle na smere drážok
  • Spoľahlivé výsledky meraní u drážkových vyústok
  • Sada obsahuje usmerňovač objemového prietoku a sadu kužeľovtestovent 417

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: