Testo 417 Anemometer testovent sada 2

Kód: 0563 4172
Neohodnotené
Značka: Testo
1 € 1,20 € vrátane DPH
Ukončená výroba

VÝROBA UKONČENÁ

Detailné informácie

Podrobný popis

Oproti sade Testo 147 Anemometer Testovent sada 1 obsahuje navyše usmerňovač objemového prietoku.

Vybavte sa vrtuľkovým anemometrom Testo 417 s integrovanou vrtuľkou s priemerom 100 mm, vrátane dvoch meracích lievikov, usmerňovača objemového prietoku a ďalšieho príslušenstva v sade. Pre meranie objemového prietoku na tanirových ventiloch, ventlačných mriežkach a virivých anemostatoch budete mať najlepšie vybavenie.

- meranie rýchlosti prúdenia, objemového prietoku a teploty
- pripojiteľné meranie lieviky, ideálne pre meranie objemového prietoku na vzduchových výustkách
- presné meranie na vírivých anemostatoch vďaka usmerňovaču objemového prietoku
- dôležité príslušenstvo je zahrnuté v cene: meracie lieviky pre tanierové ventily a vetracie mriežky, usmerňovač objemového prietoku a tašku pre uskladnenie

Meranie rýchlosti prúdenia a správny výpočet objemového prietoku na vzduchových výustkách môže byť výzvou. Turbulencie, ktoré sa na týchto výustkách vytvárajú a tok vzduchu do všetkých smerov robia meranie veľmi náročné.

Vrtuľkový anemometer Testo 417 a meracie lieviky Testovent 417 sú pre Vás ideálnymi nástrojmi pre meranie prietoku na vetracích mriežkach a tanierových ventiloch. Zaručujú ľahké testovanie vstupného / výstupného vzduchu napríklad v riadenej ventilácii obytných priestorov.

Čo Vám ponúka vrtuľkový anemometer Testo 417?
Vrtuľkový anemometer Testo 417 s vrtuľkou s priemerom 100 mm meria súčasne rýchlosť prúdenia, objemový prietok a teplotu. Meracie lieviky (súčasť dodávky) umožňujú presné meranie objemového prietoku na vetracích mriežkach. Vypočítaný objemový prietok je zobrazený priamo na displeji prístroja. Zobrazuje sa aj aktuálne meraná teplota.

Smer toku (prítok / odtok) je tiež zobrazený na displeji. Kalkulácia časovej a bodovej strednej hodnoty udávajú priemerné hodnoty objemového prietoku, rýchlosti prúdenia a teploty. Vrtuľkový anemometer udáva min. / max. hodnoty a funkcia Hold umožňuje podržanie nameranej hodnoty na displeji. Vďaka podsvietenému displeju je možné vykonávať meranie aj v prostredí so zhoršenými svetelnými podmienkami.

So sadou Testo 417 ste pripravený merať na tanierových ventiloch, vetracích mriežkach a vírivých anemostatoch
S touto sadou ste ihneď pripravený na meranie: vrtuľkový anemometer Testo 417 sa jednoducho prichytí k meraciemu lieviku Testovent 417, vyberiete merací F-faktor a meranie na vetracích mriežkach, alebo tanierových ventiloch môže začať.

Pre meranie objemového prietoku na vírivých anemostatoch môže byť naviac použitý usmerňovač objemového prietoku testovent 417. Aj napriek masívnym turbulenciám vzduchu na vírivých anemostatoch ponúka vrtuľkový anemometer Testo 417 v kombinácii s meracím lievikom a usmerňovačom obdivuhodne vysokú presnosť.

Meracia sada sa skladá z vrtuľkového anemometru Testo 417, meracích lievikov Testovent 417 a usmerňovača objemového prietoku. Lieviky: jeden kus pre tanierové ventily s priemerom 200 mm a druhý kus pre vetracie mriežky s rozmerom 330 x 330 mm. Po ukončení merania môžete meracie lieviky bezpečne uložiť, alebo prepravovať v prepravnej taške.

Obsah balenia: Testo 417 s integrovanou vrtuľkou, meracie lieviky Testovent 417 (1x pre tanierové ventily s priemorom 200 mm a 1x pre vetracie mriežky s rozmerom 330 x 330 mm, usmerňovač objemového prietoku, prepravná taška, batéria, výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrologii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:
Skladovacia teplota: -40 … +85 °C
Prevádzková teplota: 0 … +50 °C
Typ batérie: 9V článková batéria, 6F22
Životnosť batérie: 50 hod.
Hmotnosť: 230 g
Rozmery: 277 x 105 x 45 mm
Materiál plášťa: ABS

Typ sondy NTC:
Merací rozsah: 0 … +50 °C
Presnosť: ±0.5 °C
Rozlíšenie: 0.1 °C

Typ sondy vrtuľka:
Merací rozsah: +0.3 … +20 m/s
Presnosť: ±(0.1 m/s +1.5% z nam.hodn.)
Rozlíšenie: 0.01 m/s

 

Dodatočné parametre

Kategória: Anemometre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: