Testo 417 Anemometer testovent sada 1

Kód: 0563 4171
Neohodnotené
Značka: Testo
1 € 1,20 € vrátane DPH
Ukončená výroba

VÝROBA UKONČENÁ

Detailné informácie

Podrobný popis

Meranie rýchlosti prúdenia a správny výpočet objemového prietoku na vzduchových výustkách môže byť výzvou. Turbulencie, ktoré sa na týchto výustkách vytvárajú a tok vzduchu do všetkých smerov robia meranie veľmi náročné.

Vrtuľkový anemometer Testo 417 a meracie lieviky Testovent 417 sú pre Vás ideálnymi nástrojmi pre meranie prietoku na vetracích mriežkach a tanierových ventiloch. Zaručujú ľahké testovanie vstupného / výstupného vzduchu napríklad v riadenej ventilácii obytných priestorov.

- meranie rýchlosti prúdenia, objemového prietoku a teploty
- pripojiteľné meranie lieviky, ideálne pre meranie objemového prietoku na vzduchových výustkách
- jednoduchý test vstupného / výstupného vzduchu v riadanej ventilácii obytných priestorov
- dôležité príslušenstvo je zahrnuté v cene: meracie lieviky pre tanierové ventily a vetracie mriežky, spolu s príručnou brašňou pre uskladnenie.

Čo Vám ponúka vrtuľkový anemometer Testo 417?
Vrtuľkový anemometer Testo 417 s vrtuľkou s priemerom 100 mm meria súčasne rýchlosť prúdenia, objemový prietok a teplotu. Meracie lieviky (súčasť dodávky) umožňujú presné meranie objemového prietoku na vetracích mriežkach. Vypočítaný objemový prietok je zobrazený priamo na displeji prístroja. Zobrazuje sa aj aktuálne meraná teplota.

Smer toku (prítok / odtok) je tiež zobrazený na displeji. Kalkulácia časovej a bodovej strednej hodnoty udávajú priemerné hodnoty objemového prietoku, rýchlosti prúdenia a teploty. Vrtuľkový anemometer udáva min. / max. hodnoty a funkcia Hold umožňuje podržanie nameranej hodnoty na displeji. Vďaka podsvietenému displeju je možné vykonávať meranie aj v prostredí so zhoršenými svetelnými podmienkami.

So sadou Testo 417 ste pripravený merať na tanierových ventiloch a vetracích mriežkach
S touto sadou ste ihneď pripravený na meranie: vrtuľkový anemometer Testo 417 sa jednoducho prichytí k meraciemu lieviku Testovent 417, vyberiete merací F-faktor a meranie na vetracích mriežkach, alebo tanierových ventiloch môže začať.

Meracia sada sa skladá z vrtuľkového anemometru Testo 417 a meracích lievikov Testovent 417. Jeden kus pre tanierové ventily s priemerom 200 mm a druhý kus pre vetracie mriežky s rozmerom 330 x 330 mm. Po ukončení merania môžete meracie lieviky bezpečne uložiť, alebo prepravovať v prepravnej taške.

Obsah balenia: Testo 417 s integrovanou vrtuľkou, meracie lieviky Testovent 417 (1x pre tanierové ventily s priemorom 200 mm a 1x pre vetracie mriežky s rozmerom 330 x 330 mm, prepravná taška na lieviky, batéria, výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrologii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:
Skladovacia teplota: -40 … +85 °C
Prevádzková teplota: 0 … +50 °C
Typ batérie: 9V článková batéria, 6F22
Životnosť batérie: 50 hod.
Hmotnosť: 230 g
Rozmery: 277 x 105 x 45 mm
Materiál plášťa: ABS

Typ sondy NTC:
Merací rozsah: 0 … +50 °C
Presnosť: ±0.5 °C
Rozlíšenie: 0.1 °C

Typ sondy vrtuľka:
Merací rozsah: +0.3 … +20 m/s
Presnosť: ±(0.1 m/s +1.5% z nam.hodn.)
Rozlíšenie: 0.01 m/s

 

Dodatočné parametre

Kategória: Anemometre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: