Testo 417 Anemometer testovent sada 1

Kód: 0563 4171
Neohodnotené
Značka: Testo
431 € 517,20 € vrátane DPH
Skladom

Testo 417 v sade s Testovent 417 (2x merací lievik v cene).

Detailné informácie

Podrobný popis

Meranie rýchlosti prúdenia a správny výpočet objemového prietoku na vzduchových výustkách môže byť výzvou. Turbulencie, ktoré sa na týchto výustkách vytvárajú a tok vzduchu do všetkých smerov robia meranie veľmi náročné.

Vrtuľkový anemometer Testo 417 a meracie lieviky Testovent 417 sú pre Vás ideálnymi nástrojmi pre meranie prietoku na vetracích mriežkach a tanierových ventiloch. Zaručujú ľahké testovanie vstupného / výstupného vzduchu napríklad v riadenej ventilácii obytných priestorov.

- meranie rýchlosti prúdenia, objemového prietoku a teploty
- pripojiteľné meranie lieviky, ideálne pre meranie objemového prietoku na vzduchových výustkách
- jednoduchý test vstupného / výstupného vzduchu v riadanej ventilácii obytných priestorov
- dôležité príslušenstvo je zahrnuté v cene: meracie lieviky pre tanierové ventily a vetracie mriežky, spolu s príručnou brašňou pre uskladnenie.

Čo Vám ponúka vrtuľkový anemometer Testo 417?
Vrtuľkový anemometer Testo 417 s vrtuľkou s priemerom 100 mm meria súčasne rýchlosť prúdenia, objemový prietok a teplotu. Meracie lieviky (súčasť dodávky) umožňujú presné meranie objemového prietoku na vetracích mriežkach. Vypočítaný objemový prietok je zobrazený priamo na displeji prístroja. Zobrazuje sa aj aktuálne meraná teplota.

Smer toku (prítok / odtok) je tiež zobrazený na displeji. Kalkulácia časovej a bodovej strednej hodnoty udávajú priemerné hodnoty objemového prietoku, rýchlosti prúdenia a teploty. Vrtuľkový anemometer udáva min. / max. hodnoty a funkcia Hold umožňuje podržanie nameranej hodnoty na displeji. Vďaka podsvietenému displeju je možné vykonávať meranie aj v prostredí so zhoršenými svetelnými podmienkami.

So sadou Testo 417 ste pripravený merať na tanierových ventiloch a vetracích mriežkach
S touto sadou ste ihneď pripravený na meranie: vrtuľkový anemometer Testo 417 sa jednoducho prichytí k meraciemu lieviku Testovent 417, vyberiete merací F-faktor a meranie na vetracích mriežkach, alebo tanierových ventiloch môže začať.

Meracia sada sa skladá z vrtuľkového anemometru Testo 417 a meracích lievikov Testovent 417. Jeden kus pre tanierové ventily s priemerom 200 mm a druhý kus pre vetracie mriežky s rozmerom 330 x 330 mm. Po ukončení merania môžete meracie lieviky bezpečne uložiť, alebo prepravovať v prepravnej taške.

Obsah balenia: Testo 417 s integrovanou vrtuľkou, meracie lieviky Testovent 417 (1x pre tanierové ventily s priemorom 200 mm a 1x pre vetracie mriežky s rozmerom 330 x 330 mm, prepravná taška na lieviky, batéria, výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrologii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:
Skladovacia teplota: -40 … +85 °C
Prevádzková teplota: 0 … +50 °C
Typ batérie: 9V článková batéria, 6F22
Životnosť batérie: 50 hod.
Hmotnosť: 230 g
Rozmery: 277 x 105 x 45 mm
Materiál plášťa: ABS

Typ sondy NTC:
Merací rozsah: 0 … +50 °C
Presnosť: ±0.5 °C
Rozlíšenie: 0.1 °C

Typ sondy vrtuľka:
Merací rozsah: +0.3 … +20 m/s
Presnosť: ±(0.1 m/s +1.5% z nam.hodn.)
Rozlíšenie: 0.01 m/s

 

Dodatočné parametre

Kategória: Anemometre
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie