Testo 872 Termokamera

Kód: 0560 8721
Novinka
3 hodnotenia
Značka: Testo
2 932 € –10 % 2 640 € 3 168 € vrátane DPH
Skladom

Termokamera Testo 872 poskytuje najlepšie vybavenie pre profesionálnu prácu v priemysle a stavebníctve. Termosnímkovanie je vykonávané presne, rýchlo, spoľahlivo a smart s najlepšou možnou kvalitou obrazu a invovatívnymi funkciami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Termokamera Testo 872 poskytuje najlepšie vybavenie pre profesionálnu prácu v priemysle a stavebníctve. Termosnímkovanie je vykonávané presne, rýchlo, spoľahlivo a smart s najlepšou možnou kvalitou obrazu a invovatívnymi funkciami. Ochranné púzdro dodávané s termokamerou Vám umožní jednoduchú prepravu všade tam, kde potrebujete.

Termokamera testo 872 – chytrá termografia  s veľmi vysokou kvalitou obrazu.

  • infračervené rozlíšenie 320 x 240 pixelov, s technológiou Testo SuperResolution až 640 x 480 pixelov
  • teplotniá citlivosť 60 mK
  • zabudovaný digitálny fotoaparát a laserový zameriavač
  • s aplikáciou Testo Thermography App môžete vytvárať a posielať protokoly z merania priamo na mieste, alebo ich uložiť online
  • bezdrôtový prenos nameraných hodnôt z kliešťového multimetru Testo 770-3 a vlhkomeru Testo 605i
  • inovatívne funkcie Testo ScaleAssist a Testo ε-Assist


Termokamera Testo 872 Vás presvedčí rozlíšením až 320 x 240 pixelov (640 x 480 pixelov s Testo SuperResolution), veľmi dobrou tepelnou citlivosťou, mnohými inovatívnymi funkciami, pripojením ku smartfónu pomocou aplikácie Testo Thermography App a najlepším pomerom výkonu a ceny vo svojej triede. Termokamera naviac bezdrôtovo integruje namerané hodnoty z kliešťového multimetru Testo 770-3 a tiež z teplomeru / vlhkomeru Testo 605i (oba voliteľné príslušenstvo na dokúpenie) pre ešte výpovednejšie termosnímky.

testo ε-Assist
Pre presné termosnímky je dôležité v kamere nastaviť stupeň emisivity (ε) a odrazenú teplotu skúmaného objektu. Táto úloha bola doposiaľ zdĺhavá a vo vzťahu ku odrazenej teplote skôr nepresná. To sa ale s funkciou Testo ε-Assist mení: jednoducho sa na meraný objekt nalepí jedna z dodaných referenčných nálepiek. Termokamera cez zabudovaný digitálny fotoaparát rozpozná, zistí stupeň emisivity a odrazenú teplotu a obe hodnoty automaticky nastaví.

ScaleAssist
Nakoľko sa dá teplotná stupnica a interpretácia farieb termosnímok individuálne prispôsobovať, je možné, že je napr. teplotné technické chovanie budovy zle interpretované. Funkcia Testo ScaleAssist rieši tento problém tým, že prispôsobuje rozloženie farieb stupnice vnútornej a vonkajšej teplote meraného objektu a tiež ich rozdielu. To zaručuje objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky.

Dodávka obsahuje: Testo 872 s rádiovým modulom Bluetooht / WLAN, USB kábel, sieťový zdroj, Li-Ion akumulátor, profesionálny softvér, 3 ks Testo ε-Marker, návod na použitie, skrátený návod, prepravný kufrík a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Porovnanie modelov Testo 865, 868, 871 a 872:

T_865_868_871_872_Porovnanie_1

Technické parametre:

T872_TP_big

Dodatočné parametre

Kategória: Výber podľa prístroja
Záruka: 2 roky

Termokamery Testo 865, 868, 871 a 872

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie