Testo 871 Termokamera

Kód: 0560 8712
Novinka
2 hodnotenia
Značka: Testo
ZADARMOZADARMO 2 173 € –6 %
testo 871 left fusebox
2 173 € –6 % 2 035 € 2 442 € vrátane DPH
Skladom

Termokamera Testo 871 kombinuje infračervený senzor s vysokým rozlíšením s profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Rozlíšenie 240 x 180 pixelov, pomocou Testo SuperResolution technológie až 480 x 360 pixelov. Možnosť prepojenia s ďalšími výrobkami Testo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Termokamera Testo 871 kombinuje infračervený senzor s vysokým rozlíšením s profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Vysoko kvalitný detektor, integrovaná digitálna kamera a pôsobivé chytré funkcie. Vďaka bezplatnej aplikácii Testo Thermography App ponúka Testo 871 smart riešenie termografie a spĺňa aj priemyselné požiadavky.

Termokamera Testo 871 – chytrá termografia spĺňajúca profesionálne požiadavky

  • infračervené rozlíšenie 240 x 180 pixelov, s technológiou Testo SuperResolution až 480 x 360 pixelov
  • teplotná citlivosť 90 mK
  • zabudovaný digitálny fotoaparát
  • s aplikáciou Testo Thermography App môžete vytvárať a posielať protokoly z merania priamo na mieste, alebo ich uložiť online
  • bezdrôtový prenos nameraných hodnôt z kliešťového multimetru Testo 770-3 a vlhkomeru Testo 605i
  • inovatívne funkcie Testo ScaleAssist a Testo ε-Assist


Termokamera Testo 871 ponúka veľmi kvalitný detektor s rozlíšením 240 x 180 pixelov (480 x 360 pixelov s Testo SuperResolution), prepojenie cez aplikáciu Testo Thermography App a tiež inovačné funkcie Testo ScaleAssist a Testo ε-Assist, ktoré umožňujú objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky. Termokamera naviac bezdrôtovo integruje namerané hodnoty z kliešťového multimetru Testo 770-3 a tiež z teplomeru / vlhkomeru Testo 605i (oba voliteľné príslušenstvo na dokúpenie) pre ešte výpovednejšie termosnímky. Aplikácia Testo Thermography App bezdrôtovo integruje namerané hodnoty a robí z Vášho telefónu, alebo tabletu druhý displej. Okrem toho môžete pomocou aplikácie obsluhovať kameru a priamo na mieste vytvoriť správu z merania a odoslať ju.

testo ε-Assist
Pre presné termosnímky je dôležité v kamere nastaviť stupeň emisivity (ε) a odrazenú teplotu skúmaného objektu. Táto úloha bola doposiaľ zdĺhavá a vo vzťahu ku odrazenej teplote skôr nepresná. To sa ale s funkciou Testo ε-Assist mení: jednoducho sa na meraný objekt nalepí jedna z dodaných referenčných nálepiek. Termokamera cez zabudovaný digitálny fotoaparát rozpozná, zistí stupeň emisivity a odrazenú teplotu a obe hodnoty automaticky nastaví.

ScaleAssist
Nakoľko sa dá teplotná stupnica a interpretácia farieb termosnímok individuálne prispôsobovať, je možné, že je napr. teplotné technické chovanie budovy zle interpretované. Funkcia Testo ScaleAssist rieši tento problém tým, že prispôsobuje rozloženie farieb stupnice vnútornej a vonkajšej teplote meraného objektu a tiež ich rozdielu. To zaručuje objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky.

Dodávka obsahuje: Testo 871 s rádiovým modulom Bluetooht / WLAN, USB kábel, sieťový zdroj, Li-Ion akumulátor, profesionálny softvér, 3 ks Testo ε-Marker, návod na použitie, skrátený návod, prepravný kufrík a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Porovnanie modelov Testo 865, 868, 871 a 872:

T_865_868_871_872_Porovnanie_1

Technické parametre:

T871_TP_big

Dodatočné parametre

Kategória: Výber podľa prístroja
Záruka: 2 roky

Termokamery Testo 865, 868, 871 a 872

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie