Testo 480 Multifunkčný prístroj na meranie klímy

Kód: 0563 4800
Neohodnotené
Značka: Testo
1 122 € –10 % 1 009,80 € 1 211,76 € vrátane DPH
Skladom

Meranie prúdenia vo ventilačnom kanále, meranie teploty v laboratóriách, meranie vlhkosti vo výrobných procesoch, meranie diferenčného tlaku v čistých priestoroch. S prístrojom Testo 480 a voliteľnými sondami meriate, analyzujete a dokumentujete nie len vyššie uvedené parametre, ale aj mnohé iné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Meranie prúdenia vo ventilačnom kanále, meranie teploty v laboratóriách, meranie vlhkosti vo výrobných procesoch, meranie diferenčného tlaku v čistých priestoroch. S prístrojom Testo 480 a voliteľnými sondami meriate, analyzujete a dokumentujete nie len vyššie uvedené parametre, ale aj mnohé iné.

S Testo 480 meriate, analyzujete a dokumentujete všetky rozhodujúce parametre klímy s jediným prístrojom. Prístroj sa vyznačuje predovšetkým presnosťou a funkciami orientovanými na prax, vrátane spracovania pomocou softvéru.

Prístroj pre meranie klímy Testo 480 pomáha znalcom, expertom, prevádzkovateľom technických služieb, alebo servisným technikom v oblasti klimatizácie a ventilácie. Merania ako napr. nastavenie vzduchotechnických zariadení v kancelárskych, obytných a priemyslových budovách podľa požadovaných noriem sa dajú vykonať rýchlo a efektívne.

Parametre dôležité pre kvalitu Vašich výrobných a spracovateľských procesov skontrolujete s Testo 480 spoľahlivo a presne.

 • presné digitálne sondy Testo 480 (voliteľné príslušenstvo k dokúpeniu) umožňujú merať: prúdenie, teplotu, vlhkosť, atmosferický tlak, stupeň turbulencie, vyžarované teplo, CO2, intenzitu osvetlenia, PMV/PPD, index WBGT a pomocou veľmi presného integrovaného senzoru aj diferenčný tlak
 • vyhodnotenie a dokumentácia: odčítanie dát na plne farebnom displeji, pomocou profesionálneho počítačového softvéru, ktorý je súčasťou dodávky, alebo pomocou tlačiarne (voliteľné príslušenstvo na dokúpenie)
 • inteligentná koncepcia kalibrácie


Šikovná koncepcia prístroja pre meranie klímy Testo 480
Veľmi presný senzor diferenčného tlaku pre meranie s Pitotovou trubicou a pre kontrolu filtrov, príp. na sledovanie čistých priestorov je už priamo integrovaný v prístroji Testo 480. Veľký výber presných digitálnych sond (voliteľné príslušenstvo na dokúpenie) Vám naviac umožní tieto merania:

 • prúdenie a objemový prietok (tiež meranie odťahu z laboratórií)
 • teplota
 • vlhkosť
 • tlak (diferenčný a absolútny tlak)
 • CO2
 • intenzita osvetlenia
 • PMV/PPD
 • vyžarované teplo
 • stupeň turbulencie
 • index WBGT


Špičková technológia pre profesionálnych technikov klimatizácií a expertov
Prístroj pre meranie klímy Testo 480 sme vyvinuli, aby sme Vám uľahčili Vašu každodennú prax: odmeriate všetky parametre dôležité pre klímu pomocou jediného prístroja, vykonáte dlhodobé merania vďaka pamäti až na 60 mil. nameraných hodnôt a necháte sa integrovanými programami viesť krok za krokom počas merania podľa noriem:

 • sieťové meranie vzduchotechniky podľa EN 12599
 • meranie stupňa turbulencie podľa EN 13779
 • meranie PMV/PPD podľa ISO 7730
 • meranie WBGT podľa ISO 7243 príp. DIN 33403


Počítačový softvér "Easy Climate"
Výsledky merania môžete cez USB kábel prenášať priamo do počítača s pomocou softvéru "Easy Climate", ktorý je súčasťou dodávky. Efektívne slúži na znázornenie, vyhodnotenie a dokumentovanie nameraných dát. Špeciálne vyvinutý dizajnér protokolov Vám umožní vytvárať protokoly podľa priania zákazníka. V prípade potreby môžete výsledky meraní tiež rovno na mieste merania vytlačiť pomocou rýchlotlačiarne Testo, ktorú si môžete voliteľne doobjednať.

Digitálne sondy a inteligentná koncepcia kalibrácie
S digitálnymi sondami Testo (voliteľné príslušenstvo na dokúpenie) profitujete z veľmi presných výsledkov merania, nakoľko odpadá neistota merania meracieho prístroja. Naviac môžete kalibračné odchýlky, ktoré sú pri kalibrácii evidované, v digitálnej sonde uložiť. Pri meraní sa tieto odchýlky automaticky započítajú. Dostanete tým zobrazenie nulovej chyby. Sondy hlásia meraciemu prístroju Testo 480 potrebu vykonania ďalšej kalibrácie automaticky. Digitálne sondy sa dajú kalibrovať bez ručného prístroja, t.j. Testo 480 Vám ostáva stále v prevádzke, bez obmedzení.

Presný senzor diferenčného tlaku s meracím rozsahom -100 ... +100 hPa je integrovaný priamo v tele prístroja Testo 480, naviac môžete pripojiť až tri voliteľné digitálne sondy (termočlánok typu K).

Pozor: digitálne sondy a ďalšie príslušenstvo nie sú súčasťou dodávky a musia byť objednané zvlášť. V prípade potreby nás kontaktujte, radi Vám s výberom sond pomôžeme.

Dodávka obsahuje: Testo 480 vrátane integrovaného senzoru diferenčného tlaku, počítačový softvér "Easy Climate", sieťový zdroj na nabíjanie, USB kábel a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:

 T480_TP

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné prístroje
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: