Testo 557 Analyzátor chladenia Sada

Kód: 0563 1557
1 hodnotenie
Značka: Testo
455 € 546 € vrátane DPH
Skladom

Testo 557 je digitálny servisný prístroj pre uvedenie do prevádzky, údržbu a servis chladiacich zariadení a tepelných čerpadiel s Bluetooth pripojením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Testo 557 je digitálny servisný prístroj pre uvedenie do prevádzky, údržbu a servis chladiacich zariadení a tepelných čerpadiel. Svojimi funkciami nahrádza Testo 557 mechanické servisné prístroje, teplomer a tlakové a teplotné tabuľky. Testo 557 otvára vďaka pripojeniu cez Bluetooth nové spôsoby pre efektívnu analýzu a dokumentáciu. Vďaka aplikácií zobrazujete namerané dáta pohodlne do smartfónu, alebo tabletu. Okrem toho môžete dokončiť a odoslať protokol z meranie priamo na mieste. Zoznam uložených chladív je možné aktualizovať pomocou aplikácie. V neposlednom rade si môžete individuálne pridať najdôležitejšie chladivá do obľúbených pre rýchly prístup.

  • aplikácia a Bluetooth - pohodlná analýza a dokumentácia, rovnako ako aktualizácia chladív priamo na mieste. Informácie o aplikácii nájdete TU
  • jednoduchšia prevádzka - zjednodušené ovládanie pre ešte rýchlejšie meranie
  • vysoko presné meranie - nová externá sonda pre vysoko presné, vákuové meranie
  • zvýšený rozsah tlaku - vyšší výkon vďaka zvýšenému rozsahu tladu do 60 bar
  • uložené chladivá - až 6é bežných chladív uložených v prístroji, možnosť výberu obľúbených


Prístroj Testo 557 je kompatibilný s väčšinou nekorozívnych chladív, vodou a glykolom. Prístroj Testo 557 nie je kompatibilný s chladivami obsahujúcimi čpavok.

Dodávka obsahuje: Testo 557 Analyzátor chladenia, 2x kliešťová sonda, externé vákuové sondy, prepravný kufrík, batérie a výstupný protokol z výroby.

Technické parametre:

 T557_TP

 

Dodatočné parametre

Kategória: Analyzátory chladenia
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: