Testo 174T Datalogger teploty Sada

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 19

Datalogger teploty Testo 174T je ideálny na priebežné meranie skladovacej teploty, napríklad potravín, alebo farmaceutických výrobkov. Pri nákupe tejto sady dostanete v dodávke USB rozhranie pre prenos dát a spojenie s počítačom.

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Cena 114 € bez DPH
136,80 €    
Kód tovaru 0572 0561
Značka Testo
Kategória Záznamníky a dataloggery
Záruka 2 roky
 

Datalogger teploty Testo 174T je ideálny na priebežné meranie skladovacej teploty, napríklad potravín, alebo farmaceutických výrobkov. Hodí sa tiež na kontrolu teploty v chladiacich boxoch, alebo mrazákoch. Ak sa Vaša profesia týka potravín, alebo farmaceutických výrobkov, potom viete, že by skladovacia teplota Vášho tovaru nemala byť v žiadnom prípade prekročená. Datalogger teploty Testo 174T Vám pri zachovávaní predpísanej teplotnej zóny spoľahlivo pomôže. Bezpečne zaznamenáva teplotu a zaručuje kontinuálne snímanie a dokumentáciu meraných dát.

  • pamäť na 16000 nameraných hodnôt teploty, prevádzka z batérii cca. 500 dní
  • vysoké zabezpečenie dát aj pri vybitej batérii
  • vodotesný podľa IP65, v zhode s HACCP a certifikát podľa EN12830
  • vyhodnotenie dát: na výber sú tri varianty softvéru, softvér Basic sa dá stiahnuť bezplatne


Čo dokáže datalogger teploty Testo 174T
S dataloggerom teploty Testo 174T môžete uložiť až 16000 nameraných hodnôt. Uložené namerané dáta sa totiž nestratia ani pri vybitej batérii ani pri jej výmene. Tým je zaručené vysoké zabezpečenie dát. Na veľkom displeji ľahko a rýchlo odčítate aktuálne odmeranú teplotu a tiež možné prekročenia hraničných hodnôt. Vysokú persnosť garantuje integrovaný senzor NTC. Jeho veľký merací rozsah od -30 do +70°C a jeho kompaktná konštrukcia robia zo záznamníku teploty Testo 174 kompetentného pomocníka pre takmer každé zaznamenávanie teploty.

Záznamník teploty Testo 174T spĺňa požiadavky EN12830, je v zhode s HACCP, má certifikát HACCP International a tým je maximálne vhodný pre meranie teploty v oblasti potravinárstva (napr. na meranie skladovacej teploty). Veľmi praktické: záznamník je podľa triedy krytia IP65 chránený proti striekajúcej a prúdiacej vode. Preto môže zostať pri čistení skladovacích hál na mieste merania. Datalogger teploty je vhodný aj na kontrolu teploty v chladiacich boxoch a mrazákoch, nakoľko dokáže merať až do teploty -30°C.

Programovanie a vyhodnotenie dataloggeru teploty
Pre naprogramovanie a načítanie Vášho záznamníku teploty a tiež pre vyhodnotenie nameraných dát na počítači máte na výber medzi troma verziami softvéru:

  • Softvér ComSoft Basic - bezplatné stiahnutie - pre rýchle naprogramovanie dataloggeru teploty a jednoduchú analýzu dát
  • Softvér ComSoft Professional - na dokúpenie - ponúka rôzne možnosti detailného vyhodnotenia teploty
  • Softvér ComSoft CFR 21 Part 11 - na dokúpenie - optimálny pre špeciálne požiadavky podľa CFR 21 Part 11 v oblasti liečiv


Výhoda sady: datalogger je okamžite pripravený na štart
Pre naprogramovanie a načítanie Vášho dataloggeru teploty Testo 174T potrebujete USB rozhranie. Pri nákupe tejto sady je USB rozhranie súčasťou dodávky. Môžete tak zaznamenávanie teploty spustiť okamžite.

Dodávka obsahuje: Testo 174T datalogger teploty, USB rozhranie na programovanie a načítanie dataloggeru, nástenný držiak, batérie (2x CR2032 Lithium) a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre Testo 174T
Typ batérie 2 lithiové batérie (CR2032)
Pamäť 16.000 nameraných hodnôt
Prevádzková teplota -30 … +70 °C
Skladovacia teplota -40 … +70 °C
Rozmery 60 x 38 x 18,5 mm
Typ sondy / senzoru NTC
NTC sonda  
Merací rozsah -30 … +70 °C
Presnosť ±0,5 °C (-30 … +70 °C)
Rozlíšenie 0,1 °C
Externé sondy  
Možnost externej sondy Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.