Testo 317-2 Detektor úniku plynu

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

S detektorom úniku plynu Testo 317-2 môžete bezpečne aj efektívne kontrolovať plynové prípojky. Praktický detektor zisťuje prítomnosť metánu a propánu v ovzduší.

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Cena 136 € bez DPH
163,20 €    
Kód tovaru 0632 3172
Značka Testo
Kategória Výber podľa profesie
Záruka 2 roky
 

Chcete rýchlo a efektívne skontrolovať možný únik plynu na plynovej prípojke? Využijte pritom pomoc spoľahlivého detektoru úniku plynu Testo 317-2. Praktický detektor plynu pre začínajúcich pracovníkov v odbore zisťuje prítomnosť metánu a propánu.

  • zobrazenie koncentrácie plynu pomocou stĺpcového ukazovateľa
  • test samotného senzoru po zapnutí
  • zosilujúci sa tón alarmu pri stúpajúcej koncentrácii plynu
  • kontrola batérii s optickým zobrazením


Netesné plynovody nie sú iba príčinou vyššej spotreby plynu, ale tom najhoršom prípade môžu spôsobiť výbuch a požiar. Nakoľko sa netesné miesta často nedajú rozpoznať pohľadom (napr. vlasové trhlinky), je vhodné ku kontrole použiť meraciu techniku.

S detektorom úniku plynu Testo 317-2 je možné bezpečne a efektívne kontrolovať plynové prípojky. Praktický detektor plynu pre začínajúcich pracovníkov v odbore zisťuje prítomnosť dvoch druhov plynov: metánu a propánu. Koncentrácia plynu je zobrazovaná na displeji pomocou stĺpcového ukazovateľa. Detektor úniku plynu okrem toho hlási narastajúcu koncentráciu plynu pomocou akustického alarmu. Merací prístroj Vám tiež akusticky potvrdí, že je pripravený na meranie.

Dodávka obsahuje: Testo 317-2 Detektor úniku plynu, ochranné púzdro a putko, batérie.

Technické parametre:

T317-2_TP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.