Testo gas detektor

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Robustný detektor plynu od firmy Testo je viacrozsahový prístroj pre vyhľadávanie prítomnosti plynov ako metán, propán a vodík. Je vybavený displejom, na ktorom môžete priamo odčítať hodnoty v ppm.

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Cena 982 € bez DPH
1 178,40 €    
Kód tovaru 0632 0323
Značka Testo
Kategória Detektory
Záruka 2 roky
 

Robustný detektor plynu od firmy Testo je viacrozsahový prístroj pre vyhľadávanie prítomnosti plynov ako metán, propán a vodík. Je vybavený displejom, na ktorom môžete priamo odčítať hodnoty v ppm.

  • detektor plynu pre metán, propán a vodík
  • flexibilné predĺženie sondy pre ťažko prístupné miesta
  • akustické signály pri priblížení sa spodnej hranici nebezpečenstva výbuchu
  • s funkciou alarmu: dlhý tón a zobrazenie na displeji pri dosiahnutí hranice výbušnosti


Netesné plynovody nemajú za príčinu iba zvýšenú spotrebu plynu, ale môžu byť v tom najhoršom prípade príčinou výbuchu a požiaru. Nakoľko sa často netesné miesta nedajú rozpoznať pohľadom (napr. miniatúrne vlasové trhlinky), je vhodné pri kontrole plynovodov použiť overenú meraciu techniku Testo.

Detektor plynu pre viac druhou plynov s funkciou alarmu
S detektorom plynu od firmy Testo máte v rukách merací prístroj, s ktorým môžete zisťovať prítomnosť metánu, propánu aj vodíku.

Koncentrácia plynu sa meria polovodičovým senzorom v rozsahu ppm a je zobrazovaná na displeji s rozlíšením 1 ppm. Pri svojej práci sa spoľahnete na funkciu alarmu: pri priblížení sa spodnej hranici nebezpečenstva výbuchu vydáva detektor akustické signály. Akonáhle je dosiahnutá hranica výbušnosti, budete počuť dlhý tón a dostanete tiež informáciu pomocou zobrazenia na displeji.

Vďaka možnosti flexibilného predĺženie sondy je možné s detektorom plynu vykonávať rýchlo a jednoducho kontrolné merania na ťažko prístupných miestach.

Dodávka obsahuje: Testo gas detektor vrátane flexibilného predĺženia sondy, akumulátor, sieťový zdroj na nabíjanie a prevádzku zo siete, výstupný protokol z výroby.

Technické parametre:

 Tgas_TP

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Acuciba 9.4.2019 05:13
d3d3LnByb3RlY2huaWthLnNr haxejiv-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-u]haxejiv-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#haxejiv-t ikoqenok
Odpovedať
Avatar autora Ujacobi 9.4.2019 05:13
d3d3LnByb3RlY2huaWthLnNr anipuqew-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-u]anipuqew-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#anipuqew-t ezavyenex
Odpovedať
Avatar autora Jafkkiqiwa 9.4.2019 05:13
d3d3LnByb3RlY2huaWthLnNr ojoose-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-u]ojoose-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#ojoose-t evimahiij
Odpovedať
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.