Testo 316-Ex Detektor plynu s ochranou Ex

Neohodnotené
 
Zväčšiť
 
  • 1 z 3

Detektor úniku plynu Testo 316-Ex Vám pomôže pri vyhľadávaní úniku plynu a vďaka ochrane ATEX sa dá použiť aj v oblastiach s nebezpečenstvom výbuchu.

Dostupnosť Skladom u dodávateľa
Cena 530 € bez DPH
636 €    
Kód tovaru 0632 0336
Značka Testo
Kategória Detektory
Záruka 2 roky
 

Detektor úniku plynu Testo 316-Ex Vám pomôže pri vyhľadávaní úniku plynu a vďaka ochrane ATEX sa dá použiť aj v oblastiach s nebezpečenstvom výbuchu. Preukázanie výskytu plynu a lokalizáciu miesta úniku plynu je možné vykonať na plynovodoch a inštaláciách vo vnútornom, aj vonkajšom prostredí.

  • vyhovujúce podľa ATEX (94/9/EG)
  • zobrazenie v ppm a obj. %
  • ohybná meracia sonda pre ťažko prístupné miesta
  • zistiteľné až 3 rôzne druhy plynov: metán, propán a vodík


Keď obyvatelia domu nahlásia prevádzkovateľovi siete, alebo inštalatérovi značný zápach plynu v dome, môže už ísť o explozívnu koncentráciu plynu 
(4–17%). Pri základnej kontrole častí plynovodu z hľadiska tesnosti, príp. lokalizácie miesta úniku, musí inštalatér použiť detektor s ochranou ATEX. V nebezpečnej situácii sa totiž musí zaručiť, aby použitá meracia technika nebola sama príčinou explózie kvôli vlastným, potencionálne zápalným zdrojom. Takúto ochranu ATEX ponúka detektor úniku plynu Testo 316-Ex (vyhovujúce podľa ATEX 94/9/EG). Multifunkčný detektor plynu môžete použiť na vyhľadávanie metánu, propánu a vodíku. Koncentrácia plynov sa meraia polovodičovým senzorom v rozsahu ppm a je zobrazovaná na displeji s rozlíšením 1 ppm. Vďaka ohybnej sonde vykonáte lokalizáciu miesta úniku plynu aj na ťažko dostupných miestach.

Dodávka obsahuje: Testo 316-Ex s ochranou EX, prepravný kufrík, imbusový kľúč, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

Technické parametre:

T316-Ex_TP

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.